Cevheri'ye Destek Çığ gibi Büyüyor

Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, Bahçelievler esnafından tam destek alarak değişime bir adım daha yaklaştı.

Cevheri'ye Destek Çığ gibi Büyüyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, Haliliye ilçesi Bahçelievler Mahallesi esnafını ziyaret etti. Aday Sabahattin Cevheri’ye ziyaretleri sırasında Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Mustafa Hekimoğlu da eşlik ederek esnaftan destek istedi. Ekonomik sıkıntılardan dolayı zor günler geçiren esnaf, 31 Mart’ta değişim sözü verdi.
Esnafın büyük ilgi gösterdiği Sabahattin Cevheri, yaşanan bütün sıkıntıların farkındayız. Bu sıkıntıların çözülmesi için sizlerin de bize destek olması gerekiyor. Esnafın hali zaten ortada anlatmaya bile gerek yok. Bahçelievler bölgesinde sık sık yaşanan elektrik kesintileri ekonomik sıkıntı çeken esnafa bir darbe daha vuruyor. Bu sorunların çözülmesi için elimizi de gövdemizi de taşın altına koyduk. Sizler de bize destek olun ki daha güçlü olalım.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak sacli geliyor
Ak sacli geliyor - 8 ay Önce

Milletin büyük desteği var.31 mart aksami değişim yaşanacak.akp ye eskiden verip şimdi cevheriyi verecek olanlar seçimi belirleyecek.

ÇARE CEVHERİ
ÇARE CEVHERİ - 8 ay Önce

Belediyelerde Zİhniyet devrimine İhtiyaç var değişim açık açık bağırıyor hiçbir iktidar belediyesi çalışmıyor çünkü aklı selim olalım memleketin 5 yılını daha çöpe atmayalım yeterince 17 yıl geri kaldık zaten çevre illerden boş vaadlerle kandırıldık hep bunun için Tek Çare Kaldı oda Cevheri Çünkü Urfa Tarihinde büyük projelerde Cevherilerin İmzası var şimdi gezenler Şimdiye kadar ne faydası olmuş memlekete Hangi Büyük Projeyi getirmişler birde çıkmış oy istiyorlar Mantıken Sormak lazım Üniversite Hava Limanı 500 Yataklı Devlet Hastanesi ,GAP, Stadyum , Dergah Balıklıgöl Projesi Ziraat Türkiye Kupası Finali bile Şanlıurfada Oynanmışsa Sayın Sabahattin Cevherinin Girişimleriyle Başarılı bürokrat kimliğiyle oynanmıştır Bu projelerin hepsinde Cevherilerin İmzası var onun için tek Çaremiz kaldı artık oda Sayın Cevheriyle memleket hizmete kavuşup makus talihinden kaderiyle baş başa bırakılmaktan kurtulacaktır ..

SIRADAKİ HABER