Cevheri, Trenden İndim Ve Durakta Da Beklemedim

Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, “2009 yılında istifa ettim. 10 yıl yerimde oturdum. O trenden ben indim ve hiçbir durakta bulunmadım ve beklemedim.” dedi.

Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, Merkez Eyyübiye ilçesinde yaptığı seçim bürosu açılışı mitinge döndü. Burada seçmene seslenen Sabahattin Cevheri, “2009 yılında istifa ettim. 10 yıl yerimde oturdum. O trenden ben indim ve hiçbir durakta bulunmadım ve beklemedim.” dedi.

Sizin Paranızla Size Hizmet Ettik

Cevheri ailesi olarak Şanlıurfa’ya ciddi hizmetler yaptıklarını belirten Cevheri, “1946’dan bu yana Cevherileri Ankara’ya taşıyan Urfalılara minnettarım. Allah hepinizden razı olsun. Aile büyüğüm Necmettin Cevheri döneminde sizler için yapılan hizmetler sizin paranızla yapıldı. Necmettin amcam sadece buna vesile oldu. Söz konusu Urfa olunca gerisi teferruattır.”diye konuştu.

Necmettin Cevheri Dönemindeki Hizmetleri Saydı

Şanlıurfa için Eski Adalet Bakanı Necmettin Cevheri, döneminde yapılan hizmetleri anlatan Sabahattin Cevheri, “Türkiye’nin Cumhuriyetten sonraki en büyük projesi olan GAP, Harran Üniversitesi, Stadyum, Uluslar Arası Havalimanı, 500 Yataklı Devlet Hastanesi bunların hepsini Sayın Büyüğüm Necmettin Cevheri yaptı. Yine tekrar ediyorum sizin paranızla yaptı. O sadece vesile oldu” şeklinde konuştu.

O Trenden Ben İndim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’da mitingde konuştuğu sırada ‘bu trenden inen bir daha binemez’ açıklamasını değerlendiren Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, “2009 yılında istifa ettim. O trenden ben indim ve hiçbir durakta bulunmadım ve beklemedim. 10 yıl yerimde oturdum. Ve şimdi Urfa için hizmet etmeye hazırım.”ifadelerine yer verdi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 07:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 8 ay Önce

Cevheri halı sahası ve arkasındaki sitede cevheri zamanında yapıldı bu sadece 7 den 70 'e herkesin bildiği ya bilmedikleri?

Durak
Durak - 8 ay Önce

Gap ı amcasi yapmis

Hak
Hak - 8 ay Önce

O tren seni ezecek

Cahit Bayram
Cahit Bayram - 8 ay Önce

Şanlıurfa aşığı Sabahattin Cevheri varsa gerisi teferruattır.

SIRADAKİ HABER