Cevheri, Süleymaniye, Direkli ve Akabe mahallelerini Ziyaret Etti

Şanlıurfa’nın Adayı Sabahattin Cevheri, Süleymaniye, Direkli ve Akabe mahallelerinde esnaf ve vatandaşı ziyaret etti.

Cevheri, Süleymaniye, Direkli ve Akabe mahallelerini Ziyaret Etti

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, seçim çalışmaları kapsamın Haliliye ilçesine bağlı Süleymaniye, Direkli ve Akabe Mahallelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşların Cevheri’ye sevgi ve ilgisi gözlerden kaçmazken, esnaf sorunlarını anlatarak Cevheri’den destek istedi.

Hep beraber çözeceğiz

Esnafın çok ciddi sıkıntılar içerisinde olduğunu belirten Sabahattin Cevheri, “Bu sıkıntılar aşmak için hep beraber birlik ve beraberlik içinde kimseyi kırmadan incitmeden çalışacağız. Bu bizim temel prensibimizdir. Ekonomik sıkıntılar içerisinde olduğunuzu biliyorum. Bu yüzden sabırlı ve daha güçlü bir şekilde çalışacağız. Biz hayata geçireceğimiz projeler ile bu sorunları azaltmak ve yok etmek işçin çalışacağız. Dedi.

,

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 13:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 8 ay Önce

süleymanyeye baglarbaşına urfanın her semti mahallesine burdan selam olsun degişim şart diyom yemeyen yedirmeyen zengin fakiri bir tutacak olan ve yandaşlık akraba kayırmayan hakkı hakedene veren ak saçlı sayın cevhriye urfamız için oylar seçim akşamı urfayı türkiye konuşacak

murat aktaş
murat aktaş - 8 ay Önce

cevheriiiiiiiiiiii illada cevheri diyoz

SIRADAKİ HABER