Cevheri, Sıkmadık El Bırakmıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi adayı Sabahattin Cevheri, “Belediye halka tepeden bakılacak bir yer değildir. ‘Halka hizmet hakka hizmettir’ anlayışıyla çalışmanın olması gerektiği yerdir.” dedi.

Cevheri, Sıkmadık El Bırakmıyor

Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, seçim çalışmaları kapsamında Kazaz Pazarı, Aktar Pazarı, Arap Meydanı ve Gümrükhanı’nı ziyaret etti. Burada esnaf ve vatandaşlarla tek tek ilgilenen Cevheri, esnafın ciddi sıkıntılar yaşadığını ve bu sıkıntıların ekonomik anlamda aşılması için turizm, tarım ve tarıma dayalı sanayinin geliştirilmesi gerektiğini söyledi.

Sıkmadık el bırakmıyor

Mütevazi bir seçim çalışması yürüten Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin cevheri, Şanlıurfa’da sıkmadık el dokunmadık gönül bırakmıyor. Gittiği her yerde büyük bir teveccüh ile karşılaşan Cevheri, Şanlıurfa’nın sorunlarının çözülmesi için vatandaşlardan destek istiyor. Vatandaşların destekleriyle belediyeyi halkın hizmetine sunacaklarını söyleyen Sabahattin Cevheri, “Hep beraber belediyemizi yönetip sorunları çözeceğiz.” dedi.

‘Halka hizmet hakka hizmettir’

Belediyelerin vatandaşın evi olması gerektiğini her platformda vurgulayan Cevheri, “Belediye halka tepeden bakılacak bir yer değildir. ‘Halka hizmet hakka hizmettir’ anlayışıyla çalışmanın olması gerektiği yerdir. Biz hiçbir zaman ben demedik. Her zaman biz olacağız. Biz Urfalı kardeşlerimiz, annelerimiz babalarımız ile birlikte belediyemizi yöneteceğiz. Bu anlayış ile Şanlıurfa’da bütün sorunların üstesinden geleceğiz.”diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER