Cevheri Karaköprü’de Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 27. Dönem Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, seçim çalışmaları kapsamında esnaf gezilerini sürdürüyor.

Cevheri Karaköprü’de Esnafı Ziyaret Etti

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan erken Genel Seçimler için çalışmalarını sürdüren AK Vekil Mehmet Ali Cevheri, Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesindeki esnafları ziyaret ederek Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Milletvekili seçimlerinde de AK Partiye oy vermeleri ricasında bulundu.

24 Haziran seçimleri için destek istiyoruz

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili 27. Dönem Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, beraberinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Başkan Yardımcısı Ali Atlas, Yönetim Kurulu üyesi Halil Özbek ile birlikte Mehmet Hafız Bulvarındaki esnaflarımızı ziyaret edip 24 Haziran seçimleri için destek istediklerini söyledi.

AK Vekil Cevheri, “Karaköprü Belediyemizin Ev sahipliğinde, Ana Kademe, Meclis üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Teşkilatımızla iftar yemeğinde bir araya geldik. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. AK kadrolarla durmak yok, yola devam. Vakit Karaköprü Vakti” diyerek çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini belirtti.

AK kadrolarla durmak yok, yola devam

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ise, “Gündüz Vekilimiz Mehmet Ali Cevheri ve arkadaşlarımızla esnaf ziyareti yaptık. Zaten biz her fırsatta esnaflarımızla birlikteyiz. Akşamı ise, AK Parti Karaköprü İlçe Yönetimimiz, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Teşkilatımızla iftar yemeğinde bir araya geldik. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. AK kadrolarla durmak yok, yola devam. Vakit Türkiye Vakti, Vakit Karaköprü Vakti” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER