Cevheri İle Yeniden Hizmet Gelecek

Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, “Her alanda projelerimiz hazırdır. Şanlıurfa yeniden hizmete kavuşacak” dedi.

Cevheri İle Yeniden Hizmet Gelecek

Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Seçim çalışmaları boyunca samimi ve mütevazı çalışmalarıyla Şanlıurfalıların gönlünde taht kuran Cevheri’ye her geçen gün teveccüh daha da artıyor. Rakipleriyle arasındaki farkı her geçen gün daha da arttıran Cevheri, “Şanlıurfa’nın büyük bir fark ile ‘değişime evet’ diyeceğini söyledi.

Yeniden hizmet için değişime evet

Şanlıurfa’ya yaptığı hizmetler ile tanınan Sabahattin Cevheri, Şanlıurfa’ya tekrar hizmetlerin gelmesi için 31 Mart tarihinde Şanlıurfalıların ‘değişime evet’ diyerek oyunu kullanması gerektiğini belirterek, “31 Mart seçimleri siyasi seçimler değildir. Siz burada kendinize hizmet edecek belediye başkanını seçeceksiniz. Bunun partiler ile alakası yoktur. Hizmet için adayların geçmişine bakmanız yeterli olacaktır.” dedi.

Şanlıurfa her şeye sahip

Şanlıurfa’nın gelişmesi için bütün olanaklara sahip olduğunu söyleyen Cevheri, “Şanlıurfa tarihi, kültürü, GAP’ı, turizmi ve doğal güzellikleriyle her şeye sahiptir. Peki, turizm, tarıma dayalı sanayi, tarım vs. bunlar yeteri düzeyde gelişmiş mi? Hayır. Biz her alanda projelerimizle bunları geliştireceğiz. Bu da Urfa’nın ve Türkiye’nin yararınadır. Başka iller bizden aldıklarını bize daha fazla ücretle satıyor” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 7 ay Önce

Urfada samimi tevazu sahibi bir başkan istiyoruz arkadında onca koruma ona yalaka ile gezen belediye başkanı istemiyoruz halkın icinden bir başkan istiyoruz bire bir halkın icinde olsunki halkın milletin derdini bilsin derdi ile dertlensin bu secimde gördükki CEVHERİ mutevazi bir kampanya yurutmuş kimseyi ayrıştırmamış özellikle belirtmiştirki ben siyasi bir aday değilim urfanın urfalıların adayıyım şehirlininde kövlününde adayıyım türkünde kürdünde arabında adayıyım demiştir bende o yüzden diyorumki benim adayım CEVHERİ 9 oyumuz var 9 uda ona hayırlı olsun

viranli
viranli - 7 ay Önce

Adam baba adam helal olsun cevheri Allahin izniyle kazanacaksin abi.

GELİHA GELİ
GELİHA GELİ - 7 ay Önce

ADAM GİBİ ADAM ADAM KAYIRMAYACAK HERKESE EŞİT DAVRANACAK SALLA BAŞİ AL MAAŞİ OLMUYCAK AKSAÇLI BAŞKAN GELİHA GELİİİİİİ SON 3 GÜN YALAN DOLANA SON YALANCININ MUMU YATSIYA KADARMIŞ GELİ HAAAAAAAAA HELA BAKIN KİM GELİ GÜMBÜR GÜMBÜR AK SAÇLI SAMİMİ HİZMET ELÇİSİ CEVHERİ GELİ

SIRADAKİ HABER