Cevheri, Halkımız Zaferi Müjdeliyor

Şanlıurfa’nın Adayı Sabahattin Cevheri, “Gönlüne dokunduğumuz her kardeşimiz bize zaferi müjdeliyor.” dedi.

Cevheri, Halkımız Zaferi Müjdeliyor

Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa – Diyarbakır Karayolundaki esnafı ziyaret etti. Esnaf tarafından işyerlerinin kapısında karşılanan Cevheri, “Esnafımızın ve halkımızın teveccühü bizleri zafere taşıyacaktır. Şanlıurfa artık değişim istiyor.”dedi.

Zaferi müjdeliyorlar

Adaylığı açıklandığı günden bu zaman kadar aralıksız bir şekilde çalışan Sabahattin Cevheri, Şanlıurfalıların kalbinde büyük bir yer edindi. Her yerde sevgi ve coşku ile karşılanan Şanlıurfa’nın adayı Cevheri, “Gönlüne dokunduğumuz her kardeşimiz bize zaferi müjdeliyor. Bizler son saate kadar çalışacağız. Durmak gibi bir lüksümüz yok. Halkımız kendisine hizmet etmemiz için bizi istiyorsa bize düşen de çalışmaktır.” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇARE CEVHERİ
ÇARE CEVHERİ - 7 ay Önce

Bu ŞAKŞAKÇI zihniyete son vermeli memleketi bu talancı vurguncu milletin derdinden uzak kendi çevresini düşünen yandaşlardan başka halkı düşünmeyen İKTİDARDAN zihniyetlerden kurtarma vakti geldi artık yarın fırsat elimizde ya memleketi 17 yıldır olduğu gibi gericiliğe şakşakçılığa vurguna teslim edecez Yada aydınlık bir Gelecek İçin Sayın Cevheriye Sahip çıkacaz millleti ne yapsak kardır zihniyetinden ne olursa olsun mübahdır zihniyetinden hala kandırmaya çalışıyorlar ama kral çıplak artık kimse yemiyor desteklemiyor ve inanıyorumki Şanlıurfa YARIN kendine yakışanı yapacak bunlara gereken dersi cevabı 17 yıldır memleketi karanlığa gericiliğe proje üretmeyen halktan kopuk kendi çevresini düşüne zihniyetlere sandıkta gereken cevabı verecektir...DUALARIMIZ SENİNLE EFSANE BAŞKAN İNANIYORUZ GÜVENİYORUZ BAŞARACAĞIZ ALLAHIN İZNİYLE İFTİRA çamur atanlar kendi çamur iftirasında boğulacaklardır..Urfanın Geleceği İçin duruşu vizyonu ileri dünya Görüşüyle Tek Çare CEVHERİDİR...

Mehmet
Mehmet - 7 ay Önce

İçimizden biri oyum CEVHERİye

SIRADAKİ HABER