Cevheri Haliliye Köylerinde

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi kırsalında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiye destek istiyor.

Cevheri Haliliye Köylerinde

1 günde 10 köy, 1 mezrayı ziyaret etti

Aynı gün 10 köy, 1 mezrayı ziyaret ettiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, “Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Payamlı, Dağyanı, Topraklı, Kaygılı, Üçgöze, Körkuyu, Aktaş, Yeşilyurt, Balkatan, Kaynaklı köyleriyle Yeşilada mezrasında ziyaretlerimize devam ediyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için destek istedik. Erdem, irade ve cesaretle Vakit Şanlı Urfa Vakti diyoruz. Vakit Haliliye Vakti diyoruz ve seçim gününe kadar çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Seçim Bürosu açılışı miting havasında gerçekleşti

AK Vekil Cevheri akşam iftar sonrası ise, Eyyübiye ilçesinde kendisinin 2. Seçim bürosunun açılışını yaptılar. Açılış miting havasında coşkuyla gerçekleştirildi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, “Eyyübiye ilçemizde 2. Seçim Büromuzun açılışını coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Açılışa katılan il ve ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ediyor, büromuzun vatana, millete hayırlı olmasını diliyorum. Bizi yalnız bırakmayan gönül dostlarımıza, yakınlarımıza, sevenlerimize ve partililerimize de candan teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 13:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibret
Ibret - 1 yıl Önce

Eğer seçim olmazsa cevheri urfaya gelmez. Urfa Halki lütfen gerçekleri görün. Akp Urfa Halkini hiç ciddiye almiyor, değer vermiyor.Urfa Halki hergün Ben nasil evime nasil ekmek,su getirebilirim derdindeyken. Akp lilerin çocuklari saraylarda oxfort üniversitelerinde okuyorlar .hepimizin bu gerçekleri görmemiz gerekir.

Admin
Admin - 1 yıl Önce

Böyle bir millet vekilimiz varmıydı masAllah bi geçen dönem urfada kırsalda gördük birde bu seçim dönemi ben halkın yerinde olsam tek bir oy bile vermem halkın vekili halktan vekalet aldıktan sonra halkı unutmamalı halkla bir olmalı ama bunlar halka slm bile vermez oldu meclise girdikten sonra

misafir
misafir - 1 yıl Önce

daha önce sosyal bilimler meslek yüksek okulunda öğretim görevlisi olan şu anda milletvekilimiz sayın Mehmet Ali Cevheri'ye selamlar

SIRADAKİ HABER