Cevheri, Bu Seçim Hizmet Seçimidir

Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, yerel yönetim seçimlerinin siyasetten öteye hizmet seçimi olduğunu söyledi.

Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheriseçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Merkez Eyyübiye ilçesini ziyaret eden Cevheri, esnaf ve vatandaşların sevgi seliyle karşılaştı. Her gittiği yerde değişim rüzgârı estiren Şanlıurfa’nın Adayı Cevheri, “1 Nisan sabahı Eyyübiye halkı kendinden olana evet diyecek.”dedi.

Hizmet edecek kişi seçilecek

Her platformda yerel yönetimlerde siyasetin önemli olmadığını vurgulayan Cevheri, Yerel yönetim seçimleri kentleri yönetmek içindir. Kentleri yönetenler temizlik, yol, alt ve üstyapı içme suyu gibi işlere bakarlar. Bunlar yerel hizmet alanına girdiği için siyasetle ilgisi yoktur. Yerel seçimlerde vatandaş, kendisine hizmet edecek kişiyi seçer. Onun için seçilecek kişinin liyakatli olması gerekiyor.” diye konuştu.

Bütün sorunları biliyoruz

Kentte ne kadar sorun varsa hepsini bildiğini ve bunları çözmek için hazır olduklarını belirten Cevheri, “Biz kentimizi ve ilçelerimizi tanıyoruz ve biliyoruz. Nerede ne eksik var ne sorun var hepsini biliyoruz. Buna göre çözüm projelerimiz de hazırdır. Bizler hizmetkâr olmaya geldiğimiz için önceden hazırlandık ve ona göre bu hizmete talip olduk. Bize destek olun bu sorunları hep beraber çözelim.” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 22:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak sacli
Ak sacli - 9 ay Önce

Herkes sıcak davranıyor.insAllah 1 nisan da başkanımız olacak

Mehmet
Mehmet - 9 ay Önce

Urfa seni sevdi sabahatin cevheri inşAllah kazanırsında bu aile akraba şirketi gibi kullanılan bu belediyeyi duzeltirsin umudumuz sensin

SIRADAKİ HABER