Cevheri, Ampulümüz Var ,Elektriğimiz Yok

Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, elektrik kesintilerin her seçimde siyasi malzeme yapıldığını söyledi.

Cevheri, Ampulümüz Var ,Elektriğimiz Yok

Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri Şanlıurfa’nın kanayan yarası olan elektrik kesintileri hakkında yaptığı açıklama ile elektriğin temel bir hak olduğunu belirterek kimsenin bunu seçim malzemesi yapmak gibi bir hakkının olmadığını söyledi.

Baraja rağmen kesintiler var

GAP’ın başkenti ve dünyanın sayılı büyük barajlarından olan Atatürk Barajına sahip olan Şanlıurfa’da sık sık yaşanan elektrik kesintileri ve buna bağlı olarak yaşanan zararlar vatandaşı çekilmez bir çile içine koydu. Her seçimde siyasilerin sorunu çözme sözü verip daha sonra unuttuğu elektrik kesintileri bu seçimde de yeniden gündeme alınarak vatandaş kandırılmaya ve sorunun çözümü ertelenmeye çalışılıyor.

Siyasi malzeme yapılıyor

Elektrik kesintileriyle ilgili bir açıklama yapan Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri, “Elektrik bir haktır, seçim malzemesi değil. Elektriğe erişim, sağlık ve eğitim gibi temel sosyal haklarımızın karşılanmasında kilit öneme sahiptir. Yıllardır halkın güvenini boşa çıkaran, bu alanda bir adım atmayanların, seçim zamanı elektriğe erişim konusunda verdiği vaatler inandırıcılıktan bir hayli uzaktır.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
NE HOŞ DEMİŞ
NE HOŞ DEMİŞ - 7 ay Önce

BABOSAN PİİİİİR

ÇARE CEVHERİ
ÇARE CEVHERİ - 7 ay Önce

İNŞALLAH 31 MART AKŞAMI CEVHERİ KAZANACAK İKTİDAR HEGOMANYASI YALAN DOLAN VURGUN TALAN HERSEY SON BULACAK ...

SIRADAKİ HABER