Canpolat’tan İlk Açıklama Geldi

AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat'an ilk açıklama geldi. Canpolat: Adaylığım başta Haliliye'ye ve daha sonra Şanlıurfa'ya hayırlı olsun" dedi.

Canpolat’tan İlk Açıklama Geldi

Peki, Mehmet Canpolat Kimdir?

1979 yılında Şanlıurfa doğdu. Şanlıurfa’da İlk orta ve lise eğitiminden sonra 2001 yılında, Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesinde yükseköğrenimini başarıyla tamamladı.

İş yaşamında uzun yıllar Akredite Veteriner hekim olarak görev yaptı. Kurmuş olduğu klinikle şehir merkezi ve kırsalda saha çalışmalarında bulundu.

2011 yılından itibaren inşaat ve kuyumculuk sektöründe iş hayatına devam etmektedir. Mehmet Canpolat Siyasi bir geçmişi olan aileden gelmektedir, Mehmet Canpolat aynı çizgide olan AK Partide siyasi hayatına başladı.

İlk olarak 2004 yılında Gençlik kollarında başkan yardımcılığı görevini üslendi ve daha sonra 2009 yılından itibaren de il yönetimin kurulu üyeliği, il başkan yardımcılığı ve ilçe koordinatörlüğü görevlerinin yanı sıra yerel ve genel seçimler de 3 dönem 2009-2010-2011 yıllarında Seçim koordinasyon merkezlerinde (SKM) başkan yardımcılığı görevini icra etti.

10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçiminde İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığı görevini de başarılı bir şekilde yerine getiren Canpolat, daha sonra Partisinin Haliliye İlçe Başkanı olarak seçildi.

İngilizce Canpolat evli ve üç çocuk babasıdır.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfa
urfa - 6 ay Önce

askeriye içinde 2 yol açılsın.millet oy verir

Mehmet Özsu
Mehmet Özsu - 6 ay Önce

Hayırlı olsun başkanım urfa için haliliye için mükemmel bir aday bu kutsal davada Allah yar ve yardımcınız olsun

hasan
hasan - 6 ay Önce

mehmet canpolat gerçekten dürüst namuslu çalışkandır

deniz
deniz - 6 ay Önce

tebrikler başkanım,yolun açık olsun

SIRADAKİ HABER