Canpolat Fatma Şahini Göbeklitepe’ye Davet Etti

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, Bağlarbaşı ve Bahçelievler Mahallesi'nde esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Canpolat seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederek gönüllere girmeye devam ediyor.

Canpolat Fatma Şahini Göbeklitepe’ye Davet Etti

AK Aday Canpolat Bağlarbaşı ve Bahçelievler esnafını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat Önceki dönem Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Halili’ye ilçe başkanı Süleyman Aksu, Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Salih Saraç ile beraber Bahçelievler esnafını ziyaret ederek 31 Mart Mahalli seçimlerde destek istediler. Ziyaretler kapsamında Bahçelievler esnafından Sedat Denek beyin iş yerinde Göbeklitepe ile ilgili konaklama hakkında soruları cevaplayarak Gaziantep'teki hemşerilerimizi ve Fatma Şahin'i Göbeklitepeye davet etti.

HALKMIZIN İLGİSİ OLDUKÇA YÜKSEK

Esnaf ziyareti açıklamalarda bulunan AK Aday Canpolat şunları söyledi. “ Esnaf ziyaretleri kapsamında bugün Bahçelievler mahallemizdeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın ilgisi oldukça yüksek. 31 Mart akşamı inşallah görev bize tevdi edilirse bizlerde halkımıza 1 Nisan sabahından itibaren hizmet edeceğiz.

Önceki dönem Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Bugünde Bahçelievler’deydik. Halkımıza göstermiş oldukları sevgi için minnettarız. Büyük bir ilgi var. Allah hepsinde razı olsun. Teşkilatımızla beraber çalışıyoruz.

AK Parti Haliliye ilçe Başkanı Süleyman Aksu ve AK Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Salih Saraç’ta yapılan esnaf ziyareti ile ilgili birer konuşma yaptılar.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa
Urfa - 8 ay Önce

Urfa haber sitesimisiniz akp basın servisimisiniz 10 haberinizden 9 u akp haberi gazetecilik adil ve durust olman gerektirir

murat aktaş
murat aktaş - 8 ay Önce

ak saçlı başkan geliha geli degişim şart

Kadr Delek
Kadr Delek - 8 ay Önce

Tarafsız haber yapma bütün siyasi partilerin propagandasını eşit düzeyde paylaşma tek amacınız olmasını tavsiye ederim .Saygılar

SIRADAKİ HABER