Çaldığı Cep Telefonu İle Bakın Ne Yaptı

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bir kişi çaldığı cep telefonu ile canlı yayın yaparak kendini ele veren hırsız yakalandı.

Çaldığı Cep Telefonu İle Bakın Ne Yaptı

Olay birkaç gün önce meydana geldi. Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Eyüp Nebi Mahallesinde görülmemiş bir hırsızlık olayı yaşandı. Kendini uyanık zannedden bir kişi çaldığı cep telefonu ile arkadaşları ile birlikte telefon sahibinin sosyal medya hesabından uzandıkları bir parkta canlı yayın yaparak kendini ifşa ederek ele verdi. İş yerinden çaldığı iddia edilen cep telefonu ile hırsız ve arkadaşları açtıkları müzik ve sigara ile sosyal medyada canlı yayın yaptılar.

Yabancı birilerinin arkadaşının sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığını gören telefon sahipbinin arkadaşları hemen olayı arkadaşına iletti. Kendisine ait olan sosyal medya hesabından başkalarının canlı yayın yaptığının söylemesi üzerine telefon sahibi soluğu polis karakolundan aldı. Polis ekipleri ise görüntülerden yola çıkarak bir gün sonra şahsı ve beraberinde canlı yayın yapan arkadaşını aynı parka giderek beklemeye koyuldu. Belli bir süre geçtikten sonra şahısların yine aynı parkta uzandıklarını gören polis ekipleri iki şahsı gözaltına alarak polis merkezine götürdü.

Cep telefonu çaldığı iddia edilen şahısla ilgili soruşturma emniyette devam ediliyor. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2018, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER