Büyükşehir'den Duyuru! Ulaşım Ücretsiz Olacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu yapılacak YKS sınavı için ulaşım hizmetlerini ücretsiz sunacak. Hazırlıklarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, güzergah ve hatları da belirledi.

Büyükşehir'den Duyuru! Ulaşım Ücretsiz Olacak

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca 15 ve 16 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için ulaşım konusunda tüm detayları gözden geçiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, okullara yönelik güzergahları ve hatları belirledi. Sınava girecek olan öğrencilerin ücretsiz kullanımına sunulacak ulaşım hizmeti için sınav saatlerinde sefer sayıları yoğunlaştırılırken, öğrenciler giriş belgelerini göstererek ulaşım hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilecekler.

BAŞKAN BEYAZGÜL, ADAYLARA BAŞARILAR DİLEDİ

Sınav saatleri içerisinde tüm vatandaşların gürültü kirliliği oluşturabilecek hususlara dikkat etmeleri gerektiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, "Türkiye'nin en genç şehri Şanlıurfa'mızda geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ve tüm adaylara başarılar diliyorum. Hemşehrilerimin sınav saatleri süresince de gürültü kirliliği oluşturabilecek hususlardan kaçınmalarını diliyorum" dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 13:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
İBRAHİM
İBRAHİM - 1 hafta Önce

ALLAH RIZASI İÇİN ÜCRETSİZ YAPMAYIN YAPINCA ÇÜNKÜ İNSANLARIN NE ZORLUK ÇEKTİĞİNİ ALLAH BİLİYOR

meral
meral - 5 gün Önce

gerçekten çok üzüldüm murat bey adam gibi adamdı neden böyle bi şey yapıldı anlamadım yazık çok yazık

betül can
betül can - 6 gün Önce

Rica ederiz herşey uçretsiz olsun halk gücü yetmez makam da otaranlar gibi para harcama yapıyorlar malesef onlar karnını doğurma derdi belediye herşeyi bedava etsin

betulcan
betulcan - 6 gün Önce

Şimdilik ücretsiz sonrada aynı model ücretli bunu zamannida yapacaktiniz neden daha önce yapmadiniz şimdimi halk sesi geldi koltukta oturanlara çok merak etim

SIRADAKİ HABER