Büyükşehir’den Çevik Kuvvet Kavşağında Seferberlik

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Başkan Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatlarıyla Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağında Şanlıurfa-Diyarbakır istikametinin trafiğe açılması için ekiplerini seferber etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün Ankara temaslarının ardından yapım çalışmalarında hız kazanan Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı Şanlıurfa-Diyarbakır güzergahının Eylül ayı sonlarına kadar trafiğe açılması için yoğun çalışmalar sürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, ŞUSKİ, Karayolları, Telekom ve diğer altyapı kuruluşlarıyla koordineli yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmalarının ardından kavşak araç trafiğine açılacak.

KIŞ ÖNCESİ YAĞMUR DRENAJ ŞEBEKESİ DÖŞENİYOR

Kavşağının hizmete açılmasının ardından kış aylarında yaşanacak su birikintilerinin önüne geçmek için bölgede eksikliği hissedilen yağmur drenaj şebekesini güçlendiren Büyükşehir Belediyesi, diğer yandan ise yarma ve dolgu işine aralıksız devam ediyor.

KAVŞAKTA ASFALTLAMA ÇALIŞMASI

Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı ile Narlıdere Köprülü Kavşağı arasındaki alanın altyapısını güçlendirilen Büyükşehir Belediyesi öte yandan sıcak asfalt serimini de sürdürüyor. Büyükşehir, kuruma ait iş makineleri aralıksız olarak sürdürülen çalışma sonunda asfaltı tamamlayarak kavşağı trafiğe açmayı hedefliyor.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
selami
selami - 1 hafta Önce

sürekli çalışma var diye milleti oyalıyorsunuz hergün o karaköprü yolunda kaza oluyor hergün trafik kitleniyor kaç ay geçti bitti dediniz hala bitecek gibi değil hepsi gösteriş başkan

KUZEY BATI ÇEVRE YOLU KARAKOYUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI VİYADÜĞÜ
KUZEY BATI ÇEVRE YOLU KARAKOYUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI VİYADÜĞÜ - 1 hafta Önce

KUZEY BATI ÇEVRE YOLU BU KAVŞAKLA BİRLİKTE AÇILMADIĞI SÜRECE BU PROJE AÇILSA BİLE TRAFİK ÇÖZÜLMEZ ÇÜNKÜ HEPSİ ZİNCİR GİBİ BİRBİRİNE BAĞLI ÖNEMLİ OLAN ZİNCİRİN HALKALARIYLA BİRLİKTE BİRBİRİNE BAĞLAMAK KARAKOYUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI VİYADÜĞÜ NEREDE SAYIN BAŞKAN RAYLI SİSTEM AĞAÇLANDIRMA PEYZAJ YETERSİZLİĞİ BAŞKA ŞEHİRLERE GİDİP İMRENMEKTEN BIKTIK ÇALIŞIN OLMUYORSA EKİPLERİNİZİ DEĞİŞİN DONANIMLI İNSANLARLA ÇALIŞIN URFA BULUNDUĞU KONUMU HAKETMİYOR GEÇEN AKÇAKALE YOLUNDAN GEÇİYORUZ O KAVŞAĞIN HALİ NE ÖYLE EYYÜBİYEDEKİ HASTANEDE SON DURAKTAKİ KAVŞAK TOZ TOPRAK İÇİNDE NEDEN BULVAR KAVŞAKLARIMIZDA PEYZAJ ÇALIŞMASI YAPILMIYOR HER YER KÖTÜ ÇİRKİN GÖRÜNTÜ ARZ EDİYOR YETER ARTIK BU MEMLEKET ARTIK KABUĞUNU KIRSIN YETER !

SSSSSSSSSS
SSSSSSSSSS - 1 hafta Önce

ACELE YOK OKULLAR AÇILINCAYA KADAR YETİŞECEK KOS KACA BELEDİYE BAŞKANI YALANMI SÖYLEYECEK

Urfali
Urfali - 1 hafta Önce

Dünya bizi niye kiskaniyor... bu yol neki .. çok basit iş ...... uzaya yol yapmakla meşguller..

SIRADAKİ HABER