Büyükşehir Vatandaşı Hesaba Almıyor!

Daha önce defalarca haberimize konu olan Cumhuriyet Sosyal Tesisleri hak ettiği değeri görmüyor.

Vatandaşların Bayramın 4.günü Cumhuriyet Sosyal Tesislerine gezmek için yaptığı ziyaret tam bir rezalete dönüştü. Birçok defa gündeme getirmemize rağmen ilgilenilmeyen Cumhuriyet Sosyal Tesisleri vatandaşın tepkisine neden oluyor. Büyükşehir Belediyesinin himayesinde bulunan tesisin girişinde alınan ücret vatandaşı gördüğü manzara karşısında şaşkına uğrattı. Hem girişte ücret alınıyor hem de pislik içinde bırakılıyor denildi. Daha önce aynı şekilde haberimize konu olan Cumhuriyet Sosyal Tesisleri gün geçtikçe daha çok pislik içinde kalarak vatandaşı hayal kırıklığına uğratıyor. Tesis içinde bulunan tuvaletin önüne gelen vatandaşlar elleri burnunda o bölgeden uzaklaşmak zorunda kalıyor. Reklamlar ve haberler ile süslenen Tesisin şuan ki hali içler acısı. Daha önce kabin içindeki pis görüntüyü vatandaşlar çekip Gazetemizin ihbar hattına iletmişti, dün gece iletilen görüntüde kabin içi, kabin önü ve tamamen bütün tuvalet pis su altında kaldı, vatandaş gördüğü görüntü karşısında şaşkına uğradı. Tepki gösteren vatandaşlar; "Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi konu ile neden ilgilenmedi, Cumhuriyet Sosyal Tesisleri reklam malzemesi olarak mı kullanıyor? Vatandaştan girişte alınan ücret ne yapılıyor? Büyükşehir Belediyesi alınan ödemelerin nereye gittiğini, tesisin neden bu halde olduğunu Kamuoyu ile paylaşması ve vatandaşı bilgilendirmesi gerekmekte" dedi.
Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2017, 09:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 2 yıl Önce

tamamda güzel kardeşlerim ne bekliyordunuzki b.b.başkanı arkadaş ancak içi boş reklamlar yapsın tiwit atsın. daha bu gördügünüz şehrin dışında olan bir yer siz şehir içindeki pisligi görmüyorsunuz başkan efendinin en iyi yaptıgı şey boş boş konuşmak resim çekmek belediyenin içinide söylemiyorum zaten nekadar başıboş işe yaramaz adam varsa daire başkanı oldu akrabaları müdür oldu kendiside başkanları işte böyle başkandan böyle hizmet olur fazlasınıda beklemeyin bence.

Kral
Kral - 2 yıl Önce

Aslında yer mekan Harika tamda hepimizin yıllarca bekleyip hayal edipte gıpta ile bakacağımız bir yer ama gel gör ki herşeyden önce herkese cumhurıyet parkı gereksi şukayda çalışan personel tam bir facia içler acısı geçen gün ailemle sukaya gittim adamda bir üslup var ki aslında benzetme yapacağım ama benzeteceğim hiç bir şey de bulamadım anlayacağınız personel çok eğitimsiz orada çalışan personel büyükşehir belediye başkanını temsil ediyor bu gibi hasas konulara dikkat etmek gerek

M.t.
M.t. - 2 yıl Önce

Sukay'daki cafe restaurant bizden fazla ücret aldı. Fiyatları sorunca "Kusura bakmayın. Bir yanlışlık oldu." dediler. Nihat Çiftçi'ye mail attım ve konuyu izah ettim. Bu işletmenin belediyeyi temsil ettiğini söyledim. Geri dönüş olmadı. Demek ki çalma konusunda bir hassasiyetleri yok.

ibrahim
ibrahim - 2 yıl Önce

yazık yaa rezalet içinde

Esnaf
Esnaf - 2 yıl Önce

Haliliye belediyesi hiç çalışmıyordu ne bekleyelim haliye başkanından

kaya
kaya - 2 yıl Önce

wc leri ücretli yapın birinide koyun oraya temizliğiyle ilgilensin o zaman wc problemi ortadan kalkar. ücretsiz olunca böyle oluyor malasef.

Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

büyük şehiri fakıbaba baştan yarattı sonra gelnelerde oturdu sefasını sürüyor kimse fakıbaba kadar dürst ve çalışkan olamaz

alo
alo @Urfalı - 2 yıl Önce

urfalı kardeşim yaratmak ALLAH a mahsus kufre gırıyorsun hemen tovbe et

Kemal
Kemal - 2 yıl Önce

Cumhuriyet parkı yapıldı ama sonradan unutuldu herhalde hizmet sıfır hep torpille dönüyor işler


SIRADAKİ HABER