Bucak, Bakın Bu Kez Hangi Öngörüde Bulundu

ABD Başkanı Donald Trump'ın Kuzey Kore'nin nükleer denemelerinin devam etmesi durumunda ABD'nin 'ateş ve öfkeyle' yanıt vereceğini açıklaması, akıllara Şanlıurfalı Ekonomist Çiftçi Fatih Mehmet Bucak'ın bundan tam bir ay önce sosyal medyada tespitlerini getirdi.

Bucak, Bakın Bu Kez Hangi Öngörüde Bulundu

Korelilerin ekran başına geçip bu gelişmeleri izlerken Şanlıurfalı Ekonomist Çiftçi Fatih Mehmet Bucak'ın sosyal medya hesabından yeni bir tespit ve analiz daha geldi. Fatih Bucak'ın öngörüsüne göre ABD ve Kore arasında yaşanan gerilimde, Türk Lirasıı(TL) dolar ve euro karşısında inşallah değer kazanır yönünde

Şanlıurfalı Ekonomist Çiftçi Fatih Mehmet Bucak'ı bugün yaşanacakları 7 Temmuz  2017'de fark etmiş ve sosyal medya hesabında Kuzey Kore'nin ateşle oynadığını, Turup'un uçağının rotasının Kuzey Kore'nin etrafında gittiği her yere silah sata sata döndüğünü açıklamıştı."Katar, Polonya'dan sonra Silah satışı nereye? Ablukaya alınıyor Kore "analist tespitini 7 Temmuz 2017'de yapan Şanlıurfalı Ekonomist Çiftçi Fatih Mehmet Bucak, bu gün gelinen noktada tespitleriyle bir kez daha haklı çıktı.

FATİH BUCAKTAN YENİ ÖNGÖRÜ: TL, DOLAR VE EURO'YA KARŞI DEĞER KAZANACAK İDDİASI

Şanlıurfalı Ekonomist Çiftçi Fatih Mehmet Bucak bugün bu konuyu yine sosyal medya hesabından duyurarak "Ne Demişsek O...Tam bundan bir ay önce 7 Temmuz 2017'de Kuzey Kore ateşle oynuyor demiştik.Bugün Trump çok sert bir dille Kuzey Kore'yi hedef aldı.Piyasalarda dolar, euroya karşı değer kazandı.Küresel piyasalardaki hep beraber izleyeceğiz ama tahminim ve umudum TL'nin hem Euro'ya karşı hem dolara karşı değer kazanır inşallah." açıklamalarında bulundu.

EKONOMİST ÇİFTÇİ FATİH MEHMET BUCAK'IN İŞTE 1 AY ÖNCEKİ VE BUGÜNKÜ O PAYLAŞIMIKAYNAK: URFADASIN

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 10:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemal Pınarbaşı
Cemal Pınarbaşı - 2 yıl Önce

Kafanızı yormayın.K.Kore ABD'nin işine gelir.K.Kore nükleer silahlarını tamamen yok etse ABD, uzak Asya'da nükleer gücünü azaltmak zorunda kalacak.Bu da bölgenin tamamen Çin ve Rus kontrolüne geçmesi demek.

SIRADAKİ HABER