Bu Park 3 Yıldır Yapılmayı Bekliyor!

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde yer alan Şair Nabi Mahallesindeki Buluntu Hoca parkında yer alan salıncak ve oyun grupları darmadağın.

Bu Park 3 Yıldır Yapılmayı Bekliyor!

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde yer alan Şair Nabi mahallesi Buluntu Hoca parkı için tepki gösterdi. Neredeyse 3 yıldır bu halde olan park için belediye ne zaman bir çalışma başlatacak. WhatsApp ihbar hattımıza ulaşan mahalle sakini Metin B.; "Sizin çocuklarınız belki daha güzel parklarda oyun oynuyor, kendini daha iyi yetiştiriyor, belki sizde onlara katılıp parkda oturup onların sevinçlerini ortak oluyorsunuz.. Bizim parkımız bu halde, çocuklarınızı gönderin çocuklarımızla beraber oynasın.

Salıncakların altında çamurlu su birikinsi var ve bu sularda ne kadar bakteri olduğu aşikar, oyun gruplarına zaten söyleyecek lafım yok. Yetkililerimizi suçlamıyorum sonuçta onları biz yetkili yaptık vatandaş olarak biz nasıl ki görevimizi yapıyorsak onlarında görevlerini en güzel şekilde icra etmeleri gerekmiyor mu? Lütfen şu parka bir el atın da düzeltin çocuğumu her hafta hastaneye götürüyorum, 3 yıl öncede bu haldeydi bu park halende bu halde,"dedi.

Parkın durumunu görüntüler zaten açıklıyor, Haliliye Belediyesi yahut Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi durumu değerlendirip çözüm sağlarsa, çocukların daha rahat oynayabileceği bir parkları olmuş olur.


Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 12:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
kkkj
kkkj - 2 yıl Önce

bu ne rezil bi devletimiz var be kardeslerrr

urfa
urfa - 2 yıl Önce

Önce o parkı uyuşturucu tacirlerinden temizlemek lazım. hatta urfanın bütün torbacılarını öldürmek lazım.

SIRADAKİ HABER