Bozova'da Arazi Kavgası 1 Ölü, 2 Ağır Yaralı

Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde akraba iki aile arasında yaşanan tartışmada kan döküldü.

Bozova'da Arazi Kavgası 1 Ölü, 2 Ağır Yaralı

Olay geçtiğimiz gün Bozova'da yaşandı. Bozova'nın Gerdek Mahallesinde yaşanan olayda, daha önce aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan iki aile tekar karşı karşıya geldi. Aileler arasında yaşanan tartışma kısa sürede büyüdü ve silahlı kavgaya dönüştü. Henüz kim tarafından ateş edildiği öğrenilemeyn kurşunlar Öğretmen Abdullah Erdoğan'a isabet etti, iki çocuk babası Erdoğan hayatını kaybetti. Erdoğan’ın kardeşi Hüseyin Erdoğan ve ablası Fadile Güneş ağır yaralandı. Yaralılardan Hüseyin Erdoğan’ın Şanlıurfa Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Fadile Güneş’in ise Eyyübiye Devlet Hastanesinde tedavi gördüğü öğrenildi. Erdoğan'ın cenazesi defnedilmek üzere Gaziantep'e gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa
Urfa - 2 yıl Önce

Güneydogu ve dogu anadoludaki arazilerinin yüzde 90 ni eskide köy heyetlerinin verdigi yanlis kararlar bugün akraba,akraba kavgalarina sebebiyet vermektedir. Eski veya yeni köy heyetlerinin okuma yazma orani sifir ismini soyadini yazmayan kisilerinin verdikleri kararlar ne yazik ki bugün insanlarin hayatlarina mal oluyor.

Bülent
Bülent - 2 yıl Önce

Devletteki yetkililer artik yeter toprak reformi yapin yoksa daha cok arazi kavgalarini yasariz. Bu ateşe hemen müdahale edilmeli. Halkin arasindaki bu seytani cikarin soruna cözüm bulun.

SIRADAKİ HABER