Bozova Belediyesi’nden Geniş Kapsamlı Proje

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, 20.000 m2 alana inşa edecekleri, içinde bisiklet yolundan, seyir tepesine kadar birçok alanın yer alacağı projeyi inceledi.

Bozova Belediyesi’nden Geniş Kapsamlı Proje

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy göreve geldiği günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Projelere ve çalışmalara hızlı bir şekilde başlayan ve sürdüren Başkan Suphi Aksoy vatandaşların güzel vakit geçirebileceği ve dinlenebileceği yeni bir proje ile vatandaşların yüzünü güldürecek.

Bozova İlçesi’nde bulunan Çatak Mahallesi’nde, 20.000 m2 alan üzerine inşa edecekleri projede 2.000 mt yol, bisiklet yolu, sahil yolu, yürüyüş yolu, seyir tepesi alanı, çeşme, wc, dinlenme alanı, fitnes, oturma bankları ve araç otoparkları yer alacak.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, yapılacak olan alanın projesini çarşı esnafı ile birlikte inceleyerek neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Aksoy, yapılacak olan alanın hem vatandaşlar açısından sosyal bir aktivite alanı olacağını hem de turizm açısından İlçeye katkı sağlayacağını belirtti.

Urfanatik/ Fatma KIRMIZI

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 2 hafta Önce

Yeni bir proje yapmanıza gerek yok varolanlara bir bakım yapsanız örneğin yaslica nin arka kısmında bulunan hayal parka çöp konteyneri wc su mescit parkın içine de bir bakım yapmaniz yeterli

urfa
urfa - 2 hafta Önce

bozovada bır catak var oda hertaraf ıgrenc kırlı wc mıden almıyorkı gıdesın yazıkı oyle bır yerın o sekılde ısletılmesı ınsalah en kısa zamanda duzelmesı temenısıyle .hersey gırıste para almak degıl

SIRADAKİ HABER