Böyle Öğretmenlerin Eli Öpülür!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde kırsal mahallede görev yapan okul öğretmeni eğitim öğretim yılı öncesi eşi ile birlikte okulu temizleyerek hazırlık yapıyor.

Böyle Öğretmenlerin Eli Öpülür!

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesine 45 kilometre uzaklıkta bulunan Bahçe Kırsal Mahallesinde bulunan Bahçe ilkokulunda görevli öğretmen Samet Üçler tatil dönüşü öğrencilerine temiz bir ortam oluşturmak için ev hanımı Eşi Zehra üçler ile birlikte okulu temizledi.

Okulda bulunan sınıfları ve duvarları yıkayarak temizleyen çift sıraları silerek öğrencilerine yeni eğitim-öğretim yılında temiz bir ortam oluşturdu. Temizlik fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Üçler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu, Twitter hesabından öğretmen ve eşine teşekkür eden bir  paylaşım yaparak; ''Öğretmen olmak böyle bir şey; 2019-2020 eğitim öğretim yılı öncesi eşi ile okulu temizleyerek öğrencilerine temiz bir ortam sağlayan Bahçe ilkokulu müdür yetkili öğretmenimizi ve değerli eşini tebrik ediyoruz'' ifadelerini kullandı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER