Bizim İbo, Reza Zarrab İçin Bakın Ne Dedi?

Şanlıurfalı ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses, 2014 yılında  "O zat hırsızsa O zaman bende Hırsızım..!!" diyerek, Reza Zarrab'a destek olmuştu.

Bizim İbo, Reza Zarrab İçin Bakın Ne Dedi?

ABD’deki davada tanık olarak ifade veren Reza Zarrab’ın açıklamalarının ardından İbrahim Tatlıses’in,  2014 yılında sosyal medya hesabından attığı mesajla Reza Zarrab’a destek olmuş ve Tatlıses’in bu desteği medyada da haber olmuştu.
Tatlıses, Reza Zarrab hakkındaki 2014 yılında yazılanlara sert çıkarak sosyal medya hesabından şöyle yazmıştı: “Ben bugüne kadar sizlere yalan söyleddim'mi? Zanetmiyorum. Çünkü ben inandığım insanı savunurum eğer O zat hırsızsa O zaman bende Hırsızım..!!”

Bu arada İbrahim Tatlıses, yaklaşık 1 ay önce Ebru Gündeş’e çok kırgın olduğunu da dile getirmişti.

İbo, Ebru Gündeş'e olan kırgınlığını 30 Ağustos 2017’de şu sözlerle dile getirmişti: "Sibel Can çok vefalı. İzmir'e geldiğinde yanıma koşar. Hülya Avşar da öyledir. Sık sık görüşüyoruz, halimi hatırımı mutlaka soruyor. Ama Ebru Gündeş'in adını bile duymak, anmak istemiyorum. Ebru benim için bitmiştir. Nedenini kendisi iyi biliyor. Adını bile anmak istemiyorum, o konuda ketumum. Bana kötülük yapan mutlak ve mutlak belasını bulur.'

SABAH

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2017, 12:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
ESNAF
ESNAF - 1 yıl Önce

Tatlıses bitmiş urfaya ne faydası olmuş canim urfam dan canı istese onlarca sanatçı çıkarırdı ALLAH dağına göre kar verir

Gecenin çığlıgı
Gecenin çığlıgı - 1 yıl Önce

Sanki sen çok dogru bir insansın ya.

SIRADAKİ HABER