Birileri Urfa’mızın Üzerine Tuzaklar Kurmaya Çalışıyor

“Urfa’mızdan tarihi bir zaferle Türkiye’ye ve Dünyaya en büyük mesajı vereceğiz”

Birileri Urfa’mızın Üzerine Tuzaklar Kurmaya Çalışıyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, yerel seçim çalışmalarını bukez de Viranşehir ilçesinde sürdürdü. TBMM İdare Amiri AK Vekil Özcan, 31 Mart’ta Urfa’mızdan tarihi bir zaferle Türkiye’ye, oradan da Dünyaya en büyük mesajı vereceklerini söyledi.

Aşkınan koşan yorulmaz

31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını dur durak bilmeden il genelinde sürdürdüklerini belirten TBMM İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, “Viranşehir Belediye Başkan Yardımcımız, Çemkanlı Aşireti Kanaat Önderlerinden Mahmut Şık’ı ziyaret ettik. ‘Aşkınan koşan yorulmaz’ düsturuyla girmedik yer, çalmadık kapı bırakmamaya devam ediyoruz. İnşallah 31 Mart’ta Urfa’mızdan tarihi bir zaferle Türkiye’ye oradan da Dünyaya en büyük mesajı vereceğiz” dedi.

Birileri Urfa’mızın üzerine tuzaklar kurmaya çalışıyor

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde Kemal-Veysi Tepret Camiinde kıldığı Cuma Namazı sonrası vatandaşlarla selamlaştıklarını belirten TBMM İdare Amiri AK Vekil Özcan, “Viranşehirli vatandaşlarımızın ilgi ve alakaları için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Viranşehir ilçemizde Kanaat Önderlerimizden, Meclis Üyemiz Hadi Diken ve hemşehrilerimizi de ziyaret ettik. İnşallah tevazu, samimiyet ve gayretle, dur durak bilemeden çalışmaya, aziz vatandaşlarımızın desteğini istemeye devam ediyoruz. Yine Viranşehir ilçemize bağlı Derince Köyümüzde Agavat Aşiretinden Yıldırım Ailesini ziyaret ederek, desteklerini aldık. Birileri huzur şehri, Peygamberler diyarı Urfa’mızın üzerine tuzaklar kurmaya çalışıyor. Hiçbir dönem PKK’nın varlık gösteremediği Şanlı şehrimizde % 1’lik Saadet Parti gölgesinde HDP’nin sızma girişimine aziz Urfa evelallah geçit vermeyecektir” diye konuştu.

Vatan, millet, devlet ve bayrak için yola devam

Viranşehir ilçemizde Dodukanlı Aşireti Kanaat Önderlerinden Eyüp Öztürk ve hemşehrileriyle buluştuklarını belirten TBMM İdare Amiri Halil Özcan, “Davasına sahip çıkan ve Urfa’mız üzerine kurulan oyunların farkında olan aziz kardeşlerimizle, inşallah bu oyunu 31 Mart’ta sandıkta bozacağız. ‘Durmak yok: Vatan, millet, devlet ve bayrak için yola devam’. Viranşehir Belediye Başkan Yardımcımız, Baggara Aşireti Kanaat Önderlerinden Halaf Kete’yi de ziyaret ettik. İnşallah 31 Mart’ta Urfa’mızdan tarihi bir zaferle Türkiye’ye oradan da Dünyaya en büyük mesajı vereceğiz. Viranşehir AK Parti eski İlçe Başkanımız Celalettin Sayan’ı da ziyaret ettik. İlgi, alaka, destek ve misafirperverliği için teşekkür ediyoruz. ‘Memleket işi, gönül işi’ dedik, milletimizle gönül köprüleri kurarak yokuşları, aziz milletimizin güçlü desteği ile düz etmeye devam ediyoruz. Şimdiki durağımız da Viranşehir ilçemize bağlı Çiftçiler Köyü. Kanaat Önderlerimizden Hüseyin Çiftçi ve hemşehrilerimizin destek ve dualarına teşekkür ediyoruz” diyerek her gittikleri yerde gördükleri ilgiden duydukları memnuniyetini dile getirdi.

Destek Urfa’mızdan, gayret bizlerden inşallah

“Şanlı şehrimizin dört bir yanını ilçe ilçe, mahalle mahalle, köy köy, mezra mezra gezmeye, vatandaşlarımızla gönül birlikteliğimizi pekiştirmeye devam ediyoruz” diyen AK Vekil Halil Özcan, “Bugünkü durağımız Şanlı şehrimizin güzel ilçelerinden Viranşehir idi. Viranşehir İlçemize bağlı Kırlık Köyümüzde Hasan Ayaz’ı ziyaret ederek, destek ve dualarını aldık. Viranşehir ilçemizin Eşkin Köyünde de Hıdırrekan Aşireti Kanaat Önderlerinden Ekrem Kaya’yı ziyaret ederek, desteklerini aldık. Gönül Belediyeciliğini aziz hemşehrilerimize anlatmaya devam ediyoruz. Destek Urfa’mızdan, gayret bizlerden inşallah” diyerek son ana kadar çalmadık kapı, ayak basmadık yer bırakmayacağını söyledi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 7 ay Önce

sayın vekilim 17 yıldır urfa sizin elinizdeydi bizim verdigimiz oylarla ama 17 yıldır urfa bir hayır görmediki gençler heba oldu esnaf kan agladı işsizlk mi desek yolarmı desek ekonomimi desek seçimden seçime seçdiklerimiz vekillerimizi görüyoz hiçbir hizmet görmedik siz vekilerden şimdi halk degişim şart diyo sayın cevheriye oylar verilecek bakdınız urfa elden gidecek şeçimde halkın tepkisi var die artık sayın cevheriyi başkan etmemk için herşey konuşulur oldu şeffaf olamlıyız bence urfaya gelmeyen bakan vekil başkan kalmadı biz sadce verdigimiz oyun karşılıgını hizmet olarak isteik bekledik alamadık die degişim şart dedik oylarımız sayın cevheriye

mesut
mesut - 7 ay Önce

urfalı herşeyin farkında herşeyi yaşadı gördü çokda iyi biliyo o yüzdende diyo degişim şart oylar aksaçlı başkanımıza sayın cevheriye

urfalı
urfalı - 7 ay Önce

URFA DEGİL TÜRKİYENİN HALİ ORTADA EKONOMİ İŞSİZLK VERGİLER DURMADAN YAPILAN ZAMLAR HALK PERİŞAN AÇ İŞSİZ BİRİLERİ KİM ACABA DIŞARDAN GELENLERMİ BUNU YAPDI HÜKÜMET SİZİN ELİNİZDE SİZDEN BAŞKA KİMSE BU DURUMA GETİRMEDİ TÜRKİYEYİ YAPAN SİZSİNİZ SAYIN VEKİLAK SAÇLIMI YAPDI ACABA BU EKONOMİYİ İŞSİZLİGİ GENÇLİGİN HEBA OLUŞUNU SAGLIK VE EGİTİM SORUNNU AKSAÇLIMI YAPDI OYLAR CEVHERİYE DEGİŞİM ŞART

SIRADAKİ HABER