Bilgin Tüm Urfalılardan Özür Diledi

Tüm bu tepkiler sonrası Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saadettin Bilgin gelen tepkilere karşın geri adım atıp özür diledi.

Bilgin Tüm Urfalılardan Özür Diledi

İlk önce sunduğu mektubu geri çeken Bilgin, ardından yazdığı mektupta bu sefer Gaziantep iline bağlı Nizip ilçesinde bulunan birkaç köyün Birecik’e bağlanıp alanın genişletilmesini istedi. Saadettin Bilgin daha sonra gelen açıklamada ise bütün Urfa halkında özür diledi. Bilgin yapığı açıklamada, “Sekretarya kâtibinin, yazı ile istenilen talebi, ifade edememiş olmasından dolayı kaynaklanan ve hatalı gönderim yazımızdan kaynaklanan, yanlış anlam ve manadan dolayı, tüm Birecik, Halfeti ve Şanlıurfalı hemşerilerimizden özür diler saygılarımı sunarım. Şanlıurfalı olmaktan her zaman onur ve gurur duymaktayım.” Dedi.  

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 17:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dedo
Dedo - 13 ay Önce

Yani butun derdimiz bitti birecik halfeti kaldi zaten bunlar antebi daha cok severler

Dede
Dede - 13 ay Önce

Özür yetmez derhal ıstıfa etmelidir

Urfalı
Urfalı - 13 ay Önce

Başka illerin vatandaşları yükselince şehirlerini ön plana çıkarmaya çalışır, bizimkilerse satmaya çalışıyorlar. Yazıklarr olsunnnnnnn!!!!!! Bu şehir bu gibi insanlar yüzünden geri kalmaya, gelişmemeye ve başkalarına peşkeş çekilmeye mahkum. Bir Şanlıurfalı olarak sen ve senin gibi yötecilere hakkımı helal etmiyorum. Onurunla şerefinle istifa ettt!!!!!!

SIRADAKİ HABER