Bıçaklanan Askerin Evinde Hüzün!

Mersin’de yemek için girdiği kafede hesaba itiraz eden ve çıkan kavgada bıçaklanarak hayatını kaybeden Jandarma Er Furkan Mırak’ın yakınları askerin Şanlıurfa’daki evinde toplandı.

Bıçaklanan Askerin Evinde Hüzün!

Mersin'de yemek için girdiği kafede hesaba itiraz eden ve çıkan kavgada bıçaklanarak hayatını kaybeden  Jandarma Er Furkan Mırak'ın yakınları askerin  Şanlıurfa'daki evinde toplandı.

Olayı haber alan  Jandarma Er Furkan Mırak'ın yakınlarının bir kısmı  Mersin'e giderken, kalanlar ise  Hasan Çelebi Mahallesi'ndeki evinde toplandı. Hayatını kaybeden Furkan Mırak'ın bir süre önce  Amasya'dan dağıtım iznine geldiği ve  Kıbrıs'taki usta birliğine gitmek için  Mersin'e gittiği öğrenildi. Mırak'ın mevsimlik işçilikle geçimini sağlayan 6 çocuklu ailenin ikinci çocuğu olduğu bildirildi.

Olay,  Mersin'in  Silifke ilçesine bağlı  TaşucuMahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre,  Kıbrıs'ta askerlik yapan  Jandarma Er Furkan Mırak (20),  Taşucu Limanı'nda feribot beklerken yemek için bir kafeye girdi. Burada gelen hesaba itiraz eden Mırak ile bar çalışanları arasında kavga çıktı. Kavgada ise iddiaya göre bar çalışanlarından H.I., Furkan Mırak'ı bıçakladı. Mırak, olay yerinde hayatını kaybederken şüpheli H.I. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

HABERLERCOM

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 08:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Görünen o ki itiraz etmeyeceksin sizden ne isteniyorsa razi olmak zorundasiniz bu dil cok tehlikeli hickimsenin cam güvenligi yok. Allah rahmet eylesin. Ailesine akrabalarina sabirlar dilerim.

SIRADAKİ HABER