Beyazgül’e Destek Büyüyor

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışması için gittiği her yerde destek sözü veriliyor. AK Başkan adayı Av. Beyazgül, gayelerinin şanlı şehrimiz Şanlıurfa’ya en güzel şekilde hizmet etmek olduğunu söyledi.

Beyazgül’e Destek Büyüyor

Seçim çalışmalarına şehrin büyük alış veriş merkezlerini ziyaret ederek sürdüren AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Piazza Alış Veriş Merkezinde esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu kadim kentin gönlü güzel insanlarının desteği, teveccühü bizleri mutlu ediyor. Bizim de gayemiz Şanlı şehrimize en güzel şekilde hizmet etmektir” dedi.

Halkımızla bir araya gelmeye, gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz

Gündüz esnaf ziyaret, gece de ev toplantıları ve Seçim Bürosundaki vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettiklerini belirten AK Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Akşemsettin mahallemizde Büşra Bali kardeşimizin düzenlemiş olduğu toplantıda hemşehrilerimizle bir araya geldik. Bizleri yalnız bırakmayarak destek veren Akşemsettin mahalle sakinlerine ve toplantıyı düzenleyen Büşra Bali kardeşimize teşekkür ederiz. İncirli kırsal mahallemizde düzenlenen ev toplantısında halkımızla buluştuk. Destek ve dualarını istedik. Gönlü güzel hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. AK Partinin AK Kadroları olarak halkımızla bir araya gelmeye, gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz” dedi.

Yeni Başkana tebrik, şehid askerimize baş sağlığı dileği

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığına yeni atanan Sait Ağan kardeşimi tebrik eder, görevinde başarılar dilerim” diyerek, Şırnak/Silopi’de nöbet görevi esnasında meydana gelen silah kazası neticesinde hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 00:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı hamme
urfalı hamme - 8 ay Önce

BİZİM URFA MEDYASINDAN DA BİŞEY ÇIKMAZ

SIRADAKİ HABER