Beyazgül’den Şanlıurfa’ya “Uydu Kent” Proje Müjdesi

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül Özel bir otelde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül Özel bir otelde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Özel bir Otelde basın mensupları ile bir araya gelen Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat eşlik etti. Toplantıda konuşan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül yapacağı projeler hakkında bilgi verdi. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Şanlıurfa'nın daha da öteye gideceği için hangi projenin daha iyi olursa bu projeyi hayata geçireceklerini söyledi. Beyazgül Şanlıurfa için Yeşil alanından, sosyal tesislere, sürdürülebilir enerji ile tam model olacak olan Uydu Kent’e kadar daha yeşil bir Şanlıurfa için de çalışacaklarını söyledi.

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek başkanı Tahir Gülebak, Vekâletten yürütülen bir şehir hastaneler ve kamu kurumları vekâletten yürütülüyor bununla ilgili çalışma yapılacak mı sorusu üzerine AK Parti büyükşehir başkan adayı Beyazgül bunlarla ilgili çalışma yaptıklarını en yakın zamanda Şanlıurfa için kim daha iyi çalışacaksa Şanlıurfa’ya getirileceğini ve düzgün bir sisteme gireceklerini söyledi.

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız vekâletle yöneten kurum ve hastanelerle ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız şehrin vekâleten yönetilmesinden kendilerini de rahatsız olduğunu ancak bununla ilgili çalışmaların raporlarını yapıldığını genel gereken çalışmaların yapıldığını söyledi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 13:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayırdır
Hayırdır - 11 ay Önce

Nihat bey uydu kent deyince kıyamet kopardınız şimdiden onun projelerine sahip çıkıyorsunuz çok yazık.....ayıptır sorması nereye yapacaksınız yer belirtemiyorsunuz bu yer keşmer olmasın:)))

ŞAHİN
ŞAHİN - 11 ay Önce

ÜNİVERSİTE : İKTİSAT FAKÜLTESİ DÖKÜLÜYOR MERDİVENLER YANLI Ş DÜŞÜP KOLU KIRILAN HER YER AKIYOR İSTİNAT DUVARI GÖÇÜYOR YERLER ÇÖKMÜŞ SENSÖRLER BOZUK BU İŞN KONTROLÜ DAİRE BAŞKAN YARDIMCISI YAPILIYOR BAŞKAN SESSİZ NEREDESİN ÇETİNBEY

İbrahim
İbrahim - 11 ay Önce

Nihat bey uydu kent diyince kıyamet kopardınız şimdiden onun projelerine sahip çıkıyorsunuz ne oldu da düşünceleriniz değişti kaşmer dağı hakkında bari yer de açıklayınız neden KAŞMER dağı demekten Urfa halkı tarafından çekiniyorsunuz da yer açıklamıyorsunuz

Urfalı zaza
Urfalı zaza - 11 ay Önce

Şehrin ara sokaklarında yol kalmamış. Arabayla dolaşırken böbrek taşı düşürüyorsun, açılmamış bir sürü yol bekliyor, çevik kuvvet köprüsü yılan hikayesine döndü, beyaz efendi uydu kent yapacakmış. Yoksa keşmer dağında senindemi parsellerin var.

urfali
urfali - 11 ay Önce

763 proje biti yeni 763 proje devrede

İbrahim
İbrahim - 11 ay Önce

Sayın belediye başkanımızın halkın sesine kulak asmaması gün yüzüne kaşmer dağı uydu kent çıkarmasından belli . Kaşmer dağının rant sahası olduğunu tüm Urfa halkının dilinde bunun ısrar edilmesinin sebebi ne ?

Daha Daha
Daha Daha - 11 ay Önce

ayıptır günahtır her seçimde projeler her seçimde vaatler sonra halka sırtınızı dönüyorsunuz seçildikten sonra . malasef şu bir gerçektirki bu sefer kanmam arkadaş yeter..

harabeye malik viraneler
harabeye malik viraneler - 11 ay Önce

bunların hepsi çete gibi al birini vur ötekine halkın oyuyla kendilerine menfaat saglayanlar ailesini 7 sulalesini besleyenler koltuğu görünce halkın yüzüne bakarlar fakat işte öylesine bir gun olur yine oy isterim düşüncesine veya gösteriş için sahtekar davranırlar bunları kaşmer dağında çoban bile olamaz uyanık ol eyyy Urfa desem kimse kızmasın


SIRADAKİ HABER