Beyazgül Belediye-İş Sendikasını Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, STK ziyaretleri kapsamında Belediye-İş Şanlıurfa Şubesini ziyaret ederek Şube Başkanı Adem Şiltak ve sendika temsilcileriyle görüştü.

Beyazgül Belediye-İş Sendikasını Ziyaret Etti

Seçim çalışmaları kapsamında şuana kadar 8 ayrı ilçede seçim bürosu açılışı yapan, vatandaşlarla ve esnaflarla iç içe olan onların dilek ve önerilerini dinleyen AK Başkan Adayı Beyazgül’e bir destekte sendikalardan geldi.

Tevazu, samimiyet ve gayretlere 31 Mart yerel seçimlerinde “Gönül Belediyeciliği” yapmak üzere sendika temsilcilerinden destek isteyen AK Başkan Adayı Beyüzgül’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Belediye-İş Şanlıurfa Şube Başkanı Adem Şiltak, ”Sizi sendikamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirlenmenizden duyduğumuz memnuniyeti ifade ederek bu yolculukta size başarılar diliyorum” dedi.

Belediye-İş Şanlıurfa Şubesine ve Başkan Adem Şiltak’a kabullerinden dolayı teşekkür eden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Sendika temsilcileriyle birlikte oldukça faydalı bir toplantı yaptık. Onlarla görüş alışverişinde bulunduk. Bende bir işçiyim. Onların sorunlarını iyi biliyorum inşallah bu sorunların çözümü konusunda beraber mücadele edeceğiz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 8 ay Önce

Sendika Başkanı Adem Bey gerçekten çalışkan dürüst ve ufuk çizgisini görebilen ender liderlerdendir. Kendisini yakinen tanırım ve cok saygı duyarımm. Kişiliği ile bir çok çözülmemiş işlerin üstesinden gelebilen bir yapıda ve hoşgörülü bir beyefendi profilini çizmektedir. Hangi partiden gidilirse gidilsin kapısından boş dönen pek görülmemiş. Mutlaka gelen vatandaşın işlerini çözüme kavuşturmak için gayret etmiştir.

SIRADAKİ HABER