Beyazgül, Şanlıurfa’nın Kalkınması Gerekiyor

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat ve beraberindeki milletvekilleri, partililerle birlikte Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Ahmet Kenan Kayral’ın seçim bürosunu açtı. 

Sarayönü Caddesinde oldukça görkemli gerçekleştirilen açılışa, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Milletvekilleri Zemzem Gülender Açanal, Mehmet Ali Cevheri, Milletvekili Adayı Güler Kama İzol, Sedat Ertürk,  AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, MHP İl Başkanı Mahmut Güneş, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ve çok sayıda davetli katıldı.

Beyazgül: Şanlıurfa’nın Kalkınması Gerekiyor

Şanlıurfa’nın Göbeklitepe başta olmak üzere sahip olduğu tarihi değerleriyle bir yandan turizm kenti, diğer yandan tarıma dayalı bir sanayi kenti olduğuna dikkat çeken AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Şanlıurfa’nın hızlı bir şekilde kalkınması gerekiyor. Biz bu kalkınma için ve istihdamın artırılması için elimizden geleni yaparız. Ancak bunların olması içinde huzura ihtiyaç var. Huzurda AK Parti ile olur ” dedi.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Eyybiye İlçe Baaşkan Adayı Mehmet Kuş ve Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Ahmet Kenan Kayral’ın selamlama konuşmalarının ardından seçim bürosunun açılışı yapıldı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vaaaa
Vaaaa - 8 ay Önce

Sayın Beyazgül il Başkanıyken Ş.urfayı Kalkındırdı Şimdide belediye Başkanı Olunca jet hızıyla kalkındıracak ne günlere kaldık.

Sedar demir
Sedar demir - 8 ay Önce

Sayın mehmet kus bey eyyubiye belediyesinde müdur amir komser şef okuma yazmasi olmayan kişiler bunlari almalisiniz gorevden yeter artik egitimsizlige

mehmet bilir
mehmet bilir - 8 ay Önce

16 yılda Şanlıurfa'nın kalkınması gerekiyordu. Sen insanlara iş imkanı üreticiye destek olursan yardıma muhtaç insanlara el uzatırsan iinsanlar mutlu olurlar merak etme. Yine urfa halkı akpartiyle oy verecek bi 16 yıl daha kalkınmasını bekleyecek. yine kanacaksınız yazık

murat aktaş
murat aktaş - 8 ay Önce

17 yılda bir yaprak tanesi kadar ilerlemedi bundan sonra hiç kalkınmaz daha kötü olur herşey ortada boşşş laflara karnımız tok ama ekmeye açız ekmege kuru sogana muhtaç edildik kimse kusura bakmasın halk neler yaşadı neler yaşıyo herşeyinde farkına vardı her seçim zamanı söylenen boş vaadler 1.cide kandık 2.de kandık 3.de artık gözümüz açıldı halkda neyin ne oldugunu gördü babamıza güvenmiyoz artık sayenizde

SİZİNLE KALKINAMIYOR ABİ
SİZİNLE KALKINAMIYOR ABİ - 8 ay Önce

HA TAMAM İŞTE BİZDE ONU DİYORUZ 17 YIL OLDU SAYIN BEYAZGÜL...

Kandırıp kandırıp duruyorlar
Kandırıp kandırıp duruyorlar - 8 ay Önce

Urfa 17 yılda ekonomi olarak bitmiş.. Daha ne istiyorlar.. Anca laf icrat denen bişey yok

vatandaş
vatandaş - 8 ay Önce

teeeiii

SIRADAKİ HABER