Beyazgül: Gençler Yarınımızın Umududur

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Faruk Evran ve yönelim kurulu üyelerinin konuğu oldu ve gençliğin sorularını yanıtladı.

Beyazgül Gençliğin Sorularını Yanıtladı

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç ile birlikte Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisinin Olağan Genel Kuruluna katılarak gençlerle fikir alışverişinde bulunan AK Başkan Adayı Av. Beyazgül, gençliği oldukça önemsediklerini söyledi.

Beyazgül: Gençler Yarınımızın Umududur

Yarınımızın umudu olan gençlere inançlarının tam olduğunu ifade eden AK Başkan Adayı Av. Beyazgül, gençlerin her daim yanında olacaklarını söyledi.

Beyazgül, “AK Parti Gençlik Kolları Başkanımız Mehmet Salih Saraç ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisini ziyaret ettik. Ev sahipliğinden dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Faruk Evran ve yönelim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın da önem verdiği ve bizlerinde çok önem verdiğimiz gençlerimiz yarınımızın umudu olacaktır inşallah. Bu nedenle burada olmaktan oldukça mutlu olduk. Bizleri buraya davet eden Başkanımız Faruk Evran ve yönetimine tekrar tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç ise ziyaret hakkında yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “31 Mart yerel seçimlerine giderken genç kardeşlerimizle fikir alışverişinde bulunmak oldukça önemli. Bu yüzden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ü gençlik meclisi ile bir araya getirdik.”

AK Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ün meclislerine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Faruk Evran ise toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yılmaz
Ahmet yılmaz - 3 ay Önce

doğrudur gençler yarınların umududur fakat ben bu resimdeki gençlerin hiçbirinin idealist bir bakış açısı ile siyasette tutunduğunu veya siyasetten medet umduğunu sanmıyorum bu resimdeki gençler ve şanlıurfadaki toplumun % 80 ninin tamamen kendilerine rant sağlamak çıkar elde etmek konum ve mevki sahibi olmak uğruna çabaladıklarını düşünüyorum belki bin kişiden birisi siyaseti ideolojisi çerçevesinde yapmak ve şehrine faydalı hizmetlerde bulunmayı düşünmektedir

SIRADAKİ HABER