Beyazgül: 31 Mart Günü Kirli Oyunları Bozacağız

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanları Ayşe Türkmenoğlu ve İhsan Şener, Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanı Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati,  AK Parti Bölge Koordinatörü Ejder Açıktepe, 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Abdulkerim Gök, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül,  AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak’a destek vermek için Ceylanpınar’a adeta çıkarma yaptılar.

Ceylanpınar İlçe Başkanlığında teşkilatları ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve barebrindekiler daha sonra ilçe seçim bürosunun açılışını yaptı.

Beyazgül: 31 Mart Günü Kirli Oyunları Bozacağız

Bir büro açılışını mitinge dönüştürdünüz, biz buradayız dediniz, AK Parti’nin zaferi için bir defa daha kendinizi gösterdiniz’ diye sözlerine başlayan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül “AK Parti, 31 Haziran seçimlerine girerken, dış güçler ekonomik darbe içerisine girdiler. Muhalefet de elbette malzemeyi kullandı. Bu seçime girerken bu halka ne diyecek çok merak ediyorum. Çöp dağları mı yaptım diyecek, benzin kuyrukları mı oluşturdum diyecek, yollar yapmadım katliam gibi kazalar mı yapıldı diyecek, hastanelerde insanlar rehin mi kaldı diyecek. Diyecek hiçbir sözleri yok, hiçbir projeleri yok. Nasıl ki geçmişten oynanan tüm oyunları Cumhurbaşkanımızın önderliğinde dik durarak bozdunuz, 31 Mart günü de bu son oyunu bozacağız” dedi.

Şener: Bu Trenden İnenler, Bir Daha Bu Terene Binemeyecekler

Ceylanpınar’ın, Abdullah Aksak’ı şimdiden Belediye Başkanı yaptığını söyleyen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı İhsan Şener “Yollar yapılır, köprüler yapılır, saraylar yapılır, evler yapılır ve bütün her şey imar edilebilir. Ama bizim esas misyonumuz, gömülerle giden yolu yapmaktır. Bu şehir, bu peygamberler şehri, bu kardeşlik şehri, bu bereketin şehri, mahrum kaldığı her şeye yine Cumhurbaşkanımız ve sizlerin desteğiyle kavuşacaktır. Kardeşi kardeşe vurdurmak isteyenler, artık umutlarını kestiler. Şimdi başka çirkin oyunlar peşinde koşuyorlar. İşte o oyunları bozacak, siz kıymetli Ceylanpınarlılarsınız. Burada bir oyun oynanıyor. Bizim Cumhurbaşkanına sözümüz yok, zaten biz kazansak da beraber olacağız diyerek sizlerin kafasını çelmeye çalışıyorlar. Kimse küçük hesaplarla bu yola çıkmasın. Bu trenden inenler, bir daha bu trene binemeyeceklerdir” ifadelerine yer verdi.

Türkmenoğlu: Bugüne Kadar Hizmetlerin Engellendiğini Öğrendik

Ceylanpınar’da olanlardan bilgilerinin olduğunu dile getiren Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ayşe Türkmenoğlu “Ceylanpınar istiyor ki; araya nifak sokanlar geri çekilsin, Ceylanpınar’a tekrar birlik ve beraberlik gelsin. Bizler hiçbir etnik ayrım yapmaksızın her vatandaşımıza eşit hizmet götürmekle yükümlüyüz. Gerek belediye, gerek merkezi hükümet, ayrımcılık yapanların bizim aramızda yeri olmayacaktır. Bugüne kadar hizmetlerin engellendiğini öğrendik ama Ceylanpınar hak ettiği hizmetleri er geç alacaktır” diye konuştu.

Polat: Ceylanpınar’da Abdullah Aksak Gönüllere Girecek

Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak ile yollarına devam edeceklerini dile getiren AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat “Ceylanpınar her seçim olduğu gibi bu seçim de AK Parti’ye büyük bir güç veren ilçeler arasında olacaktır. Belediyecilik hizmetleriyle yollar, caddeler yapmak ve bir ilçeyi kalkındırmak AK Parti’nin gücüyle olacaktır. AK Parti dışında bir sınıf tanımıyoruz. Abdullah Aksak başkanımız hem gönüllere girecek, hem de tevazu, gayret ve samimiyetle hep halkın yanında olacaktır” dedi.

Nebati: Biz Bu Memlekete Göz Koyanların Gözünü Çıkarmaz Mıyız?

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati ise “Burada Kürtler var, Araplar var, Türkler var, Özbekler var Türkiye Cumhuriyeti var, burada Türkiye var. Aramıza nifak sokmak isteyenler, ezanımıza dil uzatanlar, ıslıklarıyla Taksim’de yürüyenler, siz kendinizi ne zannediyorsunuz?  Biz bayrağımıza el attırmayız, biz ezanımıza dil uzattırmayız, biz bu memlekete göz koyanların gözünü çıkarmaz mıyız? Bizim partimiz Ak Parti, bizim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, O nerdeyse biz oradayız, O bir karar verdiyse biz o kararın arkasında dururuz. Bu seçim önemli bir seçim, bu seçim beka meselesi olan bir seçim. Hemen yanı başımızdaki Rasulayn’a bakın ne oluyor? Suriye’de kimin başına ne geldi? Yanlışlık yapma diye kapı kapı dolaşacağız” dedi.

Özşavlı: Ceylanpınar’a İleri Tarım Teknolojileri Fakültesi’ni Getireceğiz

Şanlıurfa Milletvekili olduğundan beri Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerine sürekli pozitif ayrımcılık yaptıklarını dile getiren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Halil Özşavlı “Vatandaşlarımızdan gelen her türlü talebi yerine getirmeye çalıştık. Ceylanpınar için İleri Tarım Teknolojileri Fakültesi için, yurt dışında özellikle Katar ile görüşmelerimiz devam ediyor. Kızıltepe-Ceylanpınar yolu bitirilecek. Bunların hepsi sizin desteklerinizle olacaktır. AK Parti kimseyi ötekileştirmez, kimseyi dışlamaz, kucaklar, kimseyi kapısından kovmaz. Çünkü AK Parti barışçıldır. 31 Mart’ta Ceylanpınar hak ettiği aday ile hak ettiği zafere erişecektir” dedi.

Gök: 4 Yıl İçerisinde TİGEM’e 2 Bin İşçi Alınacaktır

52 gündür aralıksız bir şekilde seçim çalışmalarını yürüttüklerini söyleyen AK Parti 24. Dönem Milletvekili Prof. Dr. Abdulkerim Gök “Birilerinin miting alanlarında bulamadıkları kalabalığı, biz her akşam miting havasında gerçekleştiriyoruz. Milletvekilliği dönemimizde 18 okulla beraber ilçeye Fen Lisesi’ni getirdik. Tapu sorununu çözdük, kanununu çıkardık, o kanuna istinaden önümüzdeki günlerde de 10 bin tapunun dağıtımını yapacağız. Birileri kendilerine mal etmeye çalışsa da kanunu çıkaranların AK Parti milletvekilleri olduğunu hepiniz biliyorsunuz. 100 yıllık göçer sorununu çözdük. Beraberinde çevre yollarını bitirdik. İlçe Devlet Hastanesi’nin yer tahsisini yaptık. En önemlisi de bu ilçe Türk, Kürt, Arap, Özbek ayırımı yapmadan hizmet ettik. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün almış olduğu bir kararı sizlerle paylaşmak isterim. 4 yıl içerisinde TİGEM’e 2 bin işçi alınacaktır. Cumhurbaşkanımız 30 Mart 2014’de Menderes Atilla’ya sen bizim adayımızsın dedi ve ben yine ayrılmadım. Ama bugün aynı Cumhurbaşkanımız Abdullah Aksak kardeşimize bu kutlu bayrağı teslim etti” ifadelerini kullandı.

Aksak: Partimin Gücünü Kullanarak İnsanlarıma Kimse Eziyet Edemez’

AK Parti adaylığının kesinleştiği günden beri ilçeye huzur geldiğini ifade eden AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Abdullah Aksak “Biz, dün olduğu gibi bugün de ilçenin en zor günlerinde ortaya çıkıp geliriz. Benim partimin gücünü kullanarak insanlarıma kimse eziyet edemez. Bu saatten sonra söz milletindir. Son günlerde ben bu ilçede huzuru görüyorum, Ceylanpınar’ımın asil ve onurlu duruşunu görüyorum. Kurucusu olduğumuz AK Parti trenini hızlı trene çevirmeye geliyoruz, 31 Mart gecesi sandıkları patlatmaya geliyoruz. Halkı tehdit ettiğimizi söyleyen birileri var. Daha düne kadar allem eder kullem eder tehditleri yapmadınız mı? Biz, haksız yere işten çıkartılan işçi kardeşlerimizi işine tekrar döndürmeye geliyoruz” dedi. Birilerinin kazandıktan sonra AK Parti’ye dönmeyi düşündüklerini belirten Aksak, onların üçüncü parti bile olamayacaklarını söyledi.

Sanayi Bölgesi Hediyesini Alacağız

31 Mart’ın Ceylanpınar için var olma mücadelesi ile bir seçim olacağını söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek “Bu mücadelede hepimizin ev ev, kapı kapı dolaşıp, alınmadık gönül bırakmamak için sıkılmadık el bırakmamamız gerekmektedir. Biz, Maliye ve Hazine Bakan Yardımcımız Nureddin Nebati ve Cumhurbaşkanı Yardımcımız Numan Kurtulmuş’tan işsizliği bitirme adına Ceylanpınar Organize Sanayi Sitesi’nin sözünü aldık ve seçimi kazanıp Kurtulmuş’un sanayi bölgesi hediyesini alacağız” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
VİCDAN
VİCDAN - 8 ay Önce

TRENDEN FAKIBABA DA İNMİŞTİ AMA BİNDİRİLDİ.OYUNLARI BOZACAĞIZ DİYORSUNUZ LAKİN VERDİĞİNİZ VAATLERİ YAPMIYOR YALAN SÖYLÜYORSUNUZ.SAHABİDEN,HALİFEDEN ,İSLAMDAN BAHSEDİYORSUNUZ AMA İSRAF YAPIP,TORPİLİ ÖNE ÇKARIYORSUNUZ.KADROLARINIZDA TEFECİ,MENFAATÇİ,GEÇMİŞİ ÇALIP ÇIRPMAKLA KUL HAKKI YEMEKLE DOLU OLAN İNSANLARLA YÜRÜYORSUNUZ....BATIYA AYRI DOGUYA AYRI MUAMELE YAPIP HEPİMİZ KARDEŞİZ DİYORSUNUZ,İNSANLARIN DERDİ SORUNUNU ÇÖZMEYİP HEP YAPACAĞIZ DEYİP BİR SONRAKİ SEÇİMLERDE AYNI SICAK SAMİMİ POZLAR VERİYORSUNUZ...E BÖYLE OLURMU YANİ YA VİCDAN O NERDE KALDI.MALESEF ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM BU ÜLKENİN HİÇ Bİ ZAMAN İKİNCİ BİR SEÇNEĞİ OLMADI AMA İNŞALLAH OLUR...

abdulrezzak kızgınnehir
abdulrezzak kızgınnehir - 8 ay Önce

31 mart sabahı BOP eşbaşkanları, yahudi cesaret madalyası alanlar kaybedecek. oylar beyazgüle

SIRADAKİ HABER