BELSAN Şoförleri Tepkili!

Şanlıurfa’da Büyükşehir bünyesinde toplu taşıma araçlarını kullanan BELSAN şoförleri, vatandaşların otobüs durakları önlerine araçlarını park etmesinden şikâyetçi oldu.

BELSAN Şoförleri Tepkili!

Şanlıurfa Merkezde toplu taşıma araçlarını kullanan birçok şoför, sürücülerin yanlış park yapmalarından oldukça şikâyetçi olduğu görülmektedir. Otobüs bekleyen yayaları durakta almak istediklerinde, park edilen arabalar yüzünden alamadıkları aktaran şoförler, sürücülerden daha dikkatli davranmasını istediler. Şoförler: “ Biz burada vatandaşlarımıza hizmet yapmak için sabahtan akşama kadar direksiyon başında zor anlar yaşıyoruz. Bir sürü insanın canı bize emanet ama bazı sürücüler bunun farkında değil. Duraklarda bizi bekleyen insanlara zamanında yetişmek istiyoruz ama bazı sürücüler gelişi güzel durak önlerine araçlarını park ediyor. Bu da bizim zor anlar yaşamamıza sebep olmakta. Sürücülerimizden isteğimiz biraz daha dikkatli olmaları” açıklamasında bulundular.

Özelikle Balıklıgöl yolu özerinde bu konuda çok rahatsız olan şoförler, otobüs yolunda arabalarını bekleten sürücülerinde zor anlar yaşattığını aktardı.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER