Belsan Bağlarbaşı’nı Es Geçti!

Belsan tarafından araç şoförleri için yapılan dinlenme alanları vatandaşların gözünden kaçmadı.

Bir çok son durak da bulunan prefabrik konaklama alanları vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı ve bu durumu Belsan’dan beklemiyorduk ifadeleri kullanıldı. Son duraklara yerleştirilen bu konaklama alanları Bağlarbaşı son durak kısmında uygulanmadı ve araç şoförleri bu alanlar olmayınca ihtiyaçlarını açık alanda gidermeye çalıştı. Namaz kılan birine şahit olan vatandaş bu anı video kaydına alarak Urfanatik WhatsApp ihbar hattına gönderdi.Bunu gören mahalle sakinlerinden İbrahim Kaya namaz kılan şoför için şunu söyledi;

“O kadar durağa yapılan konaklama alanı neden Bağlarbaşı son durak için yapılmadı Bağlarbaşı güzergahı yorucu bir güzergah ve herşey den önce namaz kılan ibadetini yerine getiren kardeşlerimiz var. İnsaf ve merhamet bekliyorum bu durum için. Bizler bu güne kadar Belsan’dan çok şikayetçi olduk ama şoförleri bizim evlatlarımızdır. Bugün ben 60 yaşındayım eskiden 20 Kuruş ile dergaha inerdik bugün ücretsiz gidiş geliş imkanımız var Şanlıurfa güzel yerlere doğru gidiyor ama yönetim anlayışı yerin dibinde. Bu kardeşlerimiz için dinlenme alanı rica ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 14:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
ms
ms - 2 yıl Önce

64 nolu hat Harran Üniversitesi Eyyübiye Kampüsü içine girmiyor artık, eğitim-öğretim dönemlerinde hergün binlerce öğrencinin geldiği bir kampüs. öğrenciler yolun karşınına bırakılıyor ve karşıdan karşıya geçmek problem, arabalar çok hızlı. Allah korusun olabilecek bir kazanın sorumluluğu kararı alanların boynuna .

SIRADAKİ HABER