Belediyenin Kavşak Atağı Çürük Çıktı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Diyabakır yolunda yapımına başlanan Narlı Dere köprülü kavşağı çürük çıktı.

Belediyenin Kavşak Atağı Çürük Çıktı

Narlıdere Köprülü Kavşağının yapımıyla Çardaklıkaya Bulvarı ile Karaköprü ilçesinin önemli damarlarından biri olan Yeşiloğlu Bulvarına geçiş sağlayan İbrahim Kolsuzoğlu Bulvarını birbirine bağlanması Diyarbakır Yolunun ayırdığı Karaköprü’nün iki yakası arasında kesintisiz bir ulaşım imkânı sağlanması planlanırken kavşakta görülen çatlaklar vatandaşı tedirgin ediyor.

Yapımına 9 ay önce başlanan Narlıdere Köprülü kavşağında imalat hataları ve kolon tabliye arasında oluşan boşluklar tehlike arz ediyor. Vatandaşlar seçim öncesi yapılan kavşak ataklarının çürük çıktığını iddia ederken ileriki süreçlerde bu yapım hatalarının çökmelere neden olabileceğini belirtiyor.

“HATALARLA KÖPRÜLÜ KAVŞAK ÇÖKEBİLİR”

Vatandaşlar Urfanatik Whatsapp İhbar hattına gönderdikleri fotoğraflarla Narlıdere köprülü kavşağın ileriki zamanlarda çökebileceğini yetkililerin kavşakta gerekli incelemeler yapması gerektiğini savunuyor.

Basit hataların ölüme yol açabileceğini iddia eden vatandaşlar, derhal gerekli önlemlerin alınmasını ve onarımlarının yapılamasını istiyor.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
KEREM
KEREM - 1 yıl Önce

Ş.URFA nın gerçek.tarafsız ve cesur tek haber yayını URFA FANATİK

AGİT
AGİT - 1 yıl Önce

Bişey olmazyav abartmayın çatlak yerleri köpük yada slikonla doldurdukmu tamamdır. . . :) Dimi Nihat Başkan ?

Sakşakci baboww
Sakşakci baboww - 1 yıl Önce

Urfanatik ailesi sizden ricam ulusal yayında yapın helal olsun urfalı keriz hırpo degil herşeyi çok iyi görüyor buna yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Hani 15 ekim açılıyordu. Sürekli yalanlar.

tekin
tekin - 1 yıl Önce

bıktık artık yapın bu yolları istanbulun tarfiğini geçti bütün yollar kapalı her yerde çalışma yol kapalı bir türlü yol çalışması bitmiyor antep te fatma hanıma verin urfayı trafik rahatlasın

Ahmet Çelik
Ahmet Çelik - 13 ay Önce

Benim belediye ile ilgim yok fakat yorum yapan arkadaşlar neye göre yorum yapıyorsunuz bunun statik hesapları vs si var kimse böyle bir riski almaz.Mühendislikle bu işlerle alakanız yok teknik işlere yorum yapmayınız

İbrahim Halil büyükler
İbrahim Halil büyükler - 1 yıl Önce

Normal çünkü neyi doğru yaptılar ancak TV reklamı verirler

ömür
ömür - 1 yıl Önce

Nedense hiç sasrmdm


SIRADAKİ HABER