‘Belediye İşçisi Kardeşlerimin Her Zaman Yanında Olacağım’

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, sosyal medya hesapları üzerinde yaptığı açıklamada belediyede çalışan kardeşlerime söz veriyorum her zaman haklarını savunacağım” dedi.

‘Belediye İşçisi Kardeşlerimin Her Zaman Yanında Olacağım’

Saadetin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Sabahattin Cevheri twitter hesabı üzerinde belediye bünyesinde çalışan işçiler hakkında açıklamada bulundu. Bütün işçilere eşit bir şekilde davranacağını belirten Cevheri, bunun yanında işçi haklarının her zaman savunucusu olacağını belirtti.

Özellikle Büyükşehir belediyesi bünyesinde çalışan birimlerdeki işçilerin haklarının korunması adına birçok çalışma yapacağını belirti. Cevheri, BELSAN A.Ş gibi belediye şirketinde işçi kadrosunda çalışanların fazla mesai yapması ve haklarının korunması gibi birçok konu üzerinde bütün yapılan işlerin takipçisi olacağını söyledi.

 Cevheri paylaşımında şu cümlelere yer verdi; “Evine hakkıyla ekmeğini götüren kardeşlerime söz veriyorum, emeğinin karşılığını alması için herkese adil ve eşit olacağım... Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve belediye kuruluşlarında çalışan kardeşlerimin her zaman yanında olacağım ve tüm haklarını savunacağım.” Dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 21:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 7 ay Önce

Bu adamla bu memleket değişir değişim şart oyum CEVHERİye yolun ve bahtın açık olsun Ak saçlı

Urfalı
Urfalı - 7 ay Önce

Ak Saçlı Başkan Urfanın Sana İhtiyacı Var

SIRADAKİ HABER