Belediye Ekiplerinden Su Baskınlarına Anında Müdahale

 Şanlıurfa'da belediye ekipleri yaklaşık yarım saat devam eden sağanak yağmurda vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için yoğun çaba harcadı. 

Belediye Ekiplerinden Su Baskınlarına Anında Müdahale


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, kent merkezinde aniden başlayan sağanak yağışlara ve su taşkınlarına anında müdahale etti. Şanlıurfa merkez ve ilçelerde başlayan sağanak yağış nedeniyle ŞUSKİ, belediyenin Alo 153 çağrı merkezine gelen ihbarlara anında müdahale ederek vatandaşların mağdur olmaması için personel ve araçlarla ivedi bir şekilde su baskınlarına müdahale etti. Tıkanan rögarlar açılırken suların biriktiği noktalarda ise çalışma yapıldı.
Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden yapılan sağanak yağış uyarısını dikkate alan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, erken tedbir alarak ihbarlara anında cevap verdi.
ŞUSKİ'den alınan bilgiye göre, Alo 153 çağrı merkezine gelen ihbarlar neticesinde bu saate kadar, toplam 98 talebe cevap verildiği ifade edilirken vatandaşlardan gelen ihbarlar doğrultusunda çalışmaların devam ettiği dile getirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yuuh
yuuh - 2 yıl Önce

ne anında müdahale,yalakalık yapmayın,sizin işiniz mağduriyetleri göstermek olmalı yalakalık değil hadi bunu yayınlayında göreyim binamızın altını subastı dükkanlar kapıcı dairesi vs.hepsi suda yüzdü verilen numaraları aradık açan yok geçen ekibi durdurduk biz karışmayız vs,vs..

SIRADAKİ HABER