BBP Haliliye İlçe Başkanı Tanburacı’dan Zafer Bayramı Mesajı

Büyük Birlik Partisi Haliliye İlçe Başkanı Ferhat Tanburacı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BBP Haliliye İlçe Başkanı Tanburacı’dan Zafer Bayramı Mesajı

BBP Haliliye İlçe Başkanı Tanburacı mesajında; ‘’26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos 1922’de Büyük Lider Mustafa Kemal Paşa’nın Komutasındaki Şanlı Ordumuzun zaferiyle sonuçlanan Büyük Taarruzun 97.Yılını büyük onur ve gururla kutluyoruz. Aziz milletimiz ve yenilmez şanlı ordumuz önceden de tarihinde binlerce defa olduğu gibi, 30 Ağustos ’tada tüm imkânsızlıklara rağmen zor şartlar altında milli değerlerini ve birliğini muhafaza ederek, Asil Türk Milletinin tutsak ve esir edilemeyeceğini ya da mahremini namahreme çiğnetmeyeceğini, hür ve bağımsız yaşama iradesinin yok edilemeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. 

 Şartlar vuku bulduğu zaman geçmişi şan ve şerefle dolu necip milletimizin her ferdi; Onuru, Bağımsızlığı, Şanlı Bayrağı, Vatanın ve Milletin Bölünmez Bütünlüğü için, canını feda edebilecek yüksek bir karakter ve imana sahip olduğunu gösterecektir.

Bize bu toprakları bırakıp Ay yıldızlı Albayrak altında hür ve bağımsız olarak yaşamamızı sağlayan, aziz milletimizin kahraman evlatlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anarken, hala milletin birliği, vatanın bölünmezliği için mücadele eden tüm kolluk kuvvetlerimizi şükran ve saygılarımla selamlıyorum’’ dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER