Bayram Öncesi Yaşlılara Tıraş Hizmeti

Haliliye Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde evde bakım hizmetinden yararlanan yaşlı bireylere bayram tıraşı hizmeti sundu.

Bayram Öncesi Yaşlılara Tıraş Hizmeti

Temel belediyecilik çalışmalarının yanı sıra, sosyal belediyecilik hizmetlerinde de çalışmalarını sürdüren Haliliye Belediyesi, bu kapsamda kente getirdiği ilkleri ve yeniliklerin de çalışmalarını devam ettiriyor. Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ve her kesimin taktirini toplayan evde bakım hizmetinden yararlanan yaşlı bireyleri, Ramazan Bayramı öncesi Haliliye Belediyesi yine unutmadı.

Bakım hizmetinden yararlanan ailelerdeki erkek bireylerle görüşen ekipler, bayram öncesi tıraş ihtiyacını gerçekleştiremeyenlerin kapılarını çaldı. Haliliye Belediyesi bünyesindeki erkek berberi, ziyaret edilen evlerdeki bireylerin saç ve sakal tıraşı ihtiyacını karşıladı.

Tıraş ihtiyaçları giderilen vatandaşlar, yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Haliliye Belediyesine ve Demirkol’a teşekkür etti.

İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER