Baydilli’den Karaköprü Halkına Önemli Mesaj

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yayınladığı video ile Karaköprü ilçe sakinlerine önemli mesaj verdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçe halkına seslendi. Sosyal medya hesabında yayınladığı video ile açıklamalarda bulunan Baydilli, Karaköprü ilçe sakinlerine hizmet etmeyi büyük bir onu olarak gördüğünü ve bu yolda ilçe halkı adına hizmet etmekten mutluluk duyduğunu belirtti.

Baydilli mesajında şu sözlere yer verdi; ‘’Kıymetli analarım, ellerinden öptüğüm amcalarım, kardeşlerim. Ve geleceği birlikte inşa edeceğimiz genç arkadaşlarım. İlk günden itibaren bize verilen emanete sahip çıkarak siz değerli hemşerilerimize hizmet etmeyi büyük bir onur biliyor ve mutluluk duyuyorum. Bu inanç ve sizden aldığımız güçle el ele gönül gönülle verip hep birlikte geleceğin Karaköprüsünü oluşturacağız. Karaköprü bize, biz ise siz değerli Karaköprülülerimize emanetiz’’ dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 12:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meydanı tefecilere bırakmaya
Meydanı tefecilere bırakmaya - 6 ay Önce

Aslan parçası geçen sefer nasıl ki meydanı tefecilere bırakmadın şimdi de aynısı yap ve meydanı sırtlanlara bırakma. Karaköprü seni çok seviyor.

akpiyar 4071 sk
akpiyar 4071 sk - 6 ay Önce

başkan bir gün gel sor vadandaşlar ne sıkıntınız var.. bizimde diyecegimiz elektrk sorunu bir zahmet çözsende rahat etsek fazla birşey istemiyoruz...sen bizleri gör bizde sandıkda seni görelimmm

emın ateş
emın ateş - 6 ay Önce

karaköprü şenevler mahallesi 6108. sokak ali apartmanı daire 34 kat 5 te 11 nplu evde bulunuyorum bizim binamız 8 katlı 5 kata kadar su çıkıyor diger katlara hidrofol olmasa çıkmıyor devamlı hidrofol çalışıyor arıza yapıyor susuz kalıyoruz sagımızda vesolumuzda bulunan binaların suları çıkıyor bizimki çıkmıyor buna bir çare bulunursa iyi olur

Urfali
Urfali - 6 ay Önce

İşini tam tamam eksiksiz yapan Genç,Dinamik  bir belediye başkanı karaköprü'nün hizmetkarı olan SAYIN METİN BAYDİLLİ Başarılar başkanım.
"KARAKÖPRÜ BİZE BİZ İSE KARAKÖPRÜ'YE EMANETİZ"

SIRADAKİ HABER