Başkan Yıldız’dan Flaş Açıklama

Ak parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Sosyal medya hesabı üzerinden 3. Hava limanı yapımında yaşanan sorunlarla ilgili açıklamada bulundu.

Başkan Yıldız’dan Flaş Açıklama

İstanbul'da yapımı devam eden 3. havalimanı ile ilgili olarak son günlerde medya organlarında haberler yer alırken, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız da duruma sessiz kalmadı.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız sosyal medya hesabında şu paylaşımlara yer verdi;

1)"Ben Şanlıurfa'dan hem vatandaşlarımıza hem işçi kardeşlerimize sesleniyorum; oyuna gelmeyin. bu devlet hepimizin devleti ve Türkiye hukuk devletidir.

2) Bilindiği gibi Yapımı Devam eden 3.Havalimanımızda, Gezi Olaylarının Mimarları,17-25 Aralık Darbe Bileşenleri Tekrar Sahne Aldı. Kimi Kendilerini İşçi gösterip Medyaya Yalan-Yanlış Bilgi Vermekte Kimi de İşçilerimizi Kışkırtma Yoluna gitmektedir. #Başaramayacaksınız

3) Ülkemizin Bu Noktaya Nasıl Geldiğini Asla Unutmayalım. Ülkemizin Enflasyonu, Darbeyi, Terörü Nasıl Yendiğini İç Ve Dış Hainlerin Oyunlarını Başlarına nasıl Yıktığını Halkımız Çok İyi bilmektedir. Kimlerin Kirli Bir Siyaset içinde olduğunu Kamuoyu Fazlasıyla Bilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Başkana sesleniyorum
Başkana sesleniyorum - 1 yıl Önce

1.türkiyenin hukuk devleti olduğunu yavaş yavaş öğrenmeye başlamanız sevindiricidir.
2. Olayları sürekli dramatize edip geçmiş olaylara bağlamanız aciziyet göstergesi olduğu gibi çözüm odaklı olmadığınızı gösteriyor.
3. Kirli siyasetin ülkede hakim olduğundan bahsetmenize gerek yok. Partiye baktıkça zaten bu kendini gösteriyor. Tefeciler, hırsız iş adamları, Urfalı bir tabirle yellehçiler tayfası cirit atıyor.
Size tavsiyem bu ucuzlamış ve tuzu bile tüketmiş söylemlerden vazgeçip 3. Havalimanı işçi eylemi yerine Urfa da ki sorunlara çözüm getirme gayreti olmalıdır.

SIRADAKİ HABER