Başkan Yıldız’dan Flaş Açıklama

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Canlı yayında önemli açıklamalarda bulunup halkımızı bilgilendirdi.

Başkan Yıldız’dan Flaş Açıklama

Başkan Yıldız Canlı Yayında Açıkladığı Önemli gündem Başlıkları;

1) Bugün Ceylanpınar'da İntihar Girişiminde Bulunan İşçilerimizle Birebir Görüştük. Kimsenin Hakkının Yenilmeyeceğinin Teminatını Veriyorum. Gerekli İncelemeler Yapılıyor. Konuyla Yakinen İlgileniyoruz."

2) Ak Parti'miz Kuruluşundan Bu Yana İnsan Odaklı Hizmetlerini İlmek İlmek Örüyor. 18 Yılda Şanlıurfa'ya Her Alanda Türkiye'mize Her Alanda Çağ Atlattık.

3) Eski Türkiye'yi Ve Yeni Türkiye'yi Düşündüğümüzde Ak Parti'nin Aslında Türkiye'nin Dört Bir Yanını Hizmetle Kapladı."

4) Sağlıkta, Eğitimde, Her Alanda Milletimize Hizmet Etmenin Gururunu Yaşıyoruz. Biz Her Zaman Ne Yapsak Azdır Şiarıyla Hareket Ediyoruz."

5) 13 İlçemize Yatırımlarımız Son Sürat Devam Ediyor. Ayrım Yapmadan, Fark Gözetmeden Hizmet Götürmek İçin Gece-Gündüz Çalışıyoruz."

6) Söz Verilen Bütün Projeler Yapılacaktır. Bizlerde Takip Edeceğiz, Vatandaşlarımız da Takip Etsinler. Vatandaşlarımızla Kol-Kola, Omuz-Omuza İlimizi Kalkındıracağız."

7) Büyükşehir Belediye Başkanımız, Milletvekilleri Ve Tüm Bürokratlarla Devam Eden Projeler İçin Çalışıyoruz."

8) Çevik Kuvvet Kavşağı Projesi Ve Diğer Devam Projeler En Kısa Sürede Bitirilmesi İçin Bakanımız Ve Yetkilerle Konuşuyoruz. Sürekli Vatandaşlarımızın Bu Konudaki Taleplerini İletiyoruz."

9) Her Ankara'ya Gittiğimizde Şanlıurfa'mızın Sorunların Giderilmesi İçin Tüm Bakanlıkların Kapısını Çalıyoruz. Her Ziyaretimizde Şanlıurfa'ya Daha Hızlı Hizmetlerin Gelmesi İçin Çalışıyoruz."

10) Sayın Cumhurbaşkanımız İlerleyen Zamanlarda Şanlıurfa'mıza Ziyaretleri Olacaktır. Tarih Belli Olduğunda Resmi Hesaplarımızdan Halkımızla Paylaşacağız."

11) İl Dışında Olan Göç İdaresine Bağlı Personellerimiz İçin Her Daim Bakanlığımızla Görüşüyoruz. Bu Konuyla İlgili Gelişmeleri An Be An Paylaşıyoruz."

12) İl Başkanlığımız Halkımızın Evidir. Teşkilat Olarak Gece-Gündüz Çalışıyoruz.  Biz Diğer Partiler Gibi Bana Oy Vermeyen Sokağa Oy Götürmem Demiyoruz."

13) Eylül Ayından İtibaren Kongreler Sürecimiz Başlayacak. Partimizde Yenilenme Sürecimiz Olacaktır."

14) Yerel Yönetimler Toplantımız Şanlıurfa'mızda Yapıldı. Katılımcılar Memnun Bir Şekilde Gittiler. Genel Merkezimiz Ve Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki Memnuniyetlerini Dile Getirdiler.

15) Aziz Hemşehrilerimiz İçin Durmadan Bıkmadan Ve Yorulmadan Çalışacağız."

HABER:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa sevdalısı
Urfa sevdalısı - 1 ay Önce

Zirttttttttttt

ali
ali - 1 ay Önce

başkanım hızlı tren ne aşamada ne zaman başlıyorsunuz

urfa büyük köy
urfa büyük köy - 1 ay Önce

18 yıldır iktidardasınız hangi projeleri bitirdiniz hiç biri sizler ancak yalanla dolanla milleti kandırın.urfa kocaman bir köydür.şehirleşme sıfır gelişme sıfır ancak ekranlarda boy gösterisi yaparsınız.

dalga gecmis
dalga gecmis - 1 ay Önce

Saglikta Hizmet Etmenin Gururunu Yaşıyoruz demis. Resmen dalga gecmis. Sehir hastanesi bitti de bizim mi haberimiz olmadi ?

SIRADAKİ HABER