Başkan Yardımcısı İzol’dan Berat Kandili Mesajı

Siverek belediye başkan yardımcısı eczacı, berat kandili dolayısıyla BİR mesaj yayınladı. Başkan yardımcısı İzol, Berat Kandilinin tüm İslam âleminin, ülkemizin ve insanlığın üzerinde bulunan her türlü olumsuzluklardan beratına vesile olması, genelde tüm insanlığa özelde temennisinde bulundu.

Başkan Yardımcısı İzol’dan Berat Kandili Mesajı

 Belediye Başkan yardımcısı Hasan İzol, Yayımladığı Mesajında;

"Gönüllerin merhamet dolduğu, insanların sabırlı, sevgi ve saygının hakim olduğu Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandilini idrak etmenin manevi iklimini yaşıyoruz. Ruhen müminlere ağır gelen her türlü sıkıntıdan ve insana yakışmayan her türlü kötülükten kurtuluşa vesile olacak olan Mübarek Berat Kandilini idrak edeceğiz. Af ve şükür vesilesi olan kandiller, müminler için de manevi bir arınmanın yanında, hayat muhasebesi yapma fırsatı sunan gecelerdir. Berat Kandili de bu önemli gecelerden bir tanesidir. Bu gece, birey olarak her türlü olumsuzluklardan arınmak için yüce Mevlamızdan beratımızı isteyelim. Sorumluluklarımızı yeniden hatırlayalım ve bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimizle birlikte on bir ayın sultanı Ramazan ayını hep birlikte idrak edelim. Bu duygu ve düşüncelerle Yüce Rabbimizden beratımızı isteyeceğimiz bu gecenin, insanlığa,  ve tüm  İslam alimine, ülkemize ve milletimize, memleketimiz Siverek’e birlik ve beraberlik, kardeşlik ve barış getirmesini Yüce Mevla'dan niyaz ediyorum" dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 17:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat DEMİRKAN
Murat DEMİRKAN - 7 ay Önce

İnşAllah geçen dönem belediyenin ve hazine arazilerinin kimlere nasıl peşkeş çektirildiğinide araştırırsınız vebalı şimdiki belediye başkanı ve meclis üyelerinde.Allah yar ve yardımcınız olsun.

SIRADAKİ HABER