Başkan Saraç'tan Polis Haftası Kutlaması

AK Parti  Şanlıurfa il Gençlik kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç, Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm Emniyet teşkilatının Polis Haftasını kutladı.

Başkan Saraç'tan Polis Haftası Kutlaması

Geçtiğimiz hafta yapılan kongrede Ak Parti Şanlıurfa il Gençlik kolları Başkanı olan Mehmet Salih Saraç Polis Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Saraç, mesajında şunları ifade etti."Gücünü her zaman kanunlardan ve milletten alan Türk polisinin görevini daima fedakarca yapıyor. Polis teşkilatıbaşarılı çalışmalarla Türk milletinin güvenini ve takdirini kazanmıştır. Ülkenin güvenliği ve huzuru için kendi canlarını hiç düşünmeden ortaya koyan tüm emniyet mensuplarına teşekkür ediyoruz.

"10 Nisan 1845 tarihinde kuruluşu gerçekleştirilen Türk Polis Teşkilatı’nın, 173. yıldönümünü hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türk polisi, devletimizin ve milletimizin bekası için terör örgütlerine karşı içeride ve dışarıda verdiği mücadelede önemli görevler üstlenerek başarılı işlere imza attı, atmaya devam ediyor. Polisimiz başta FETÖ, PKK, DEAŞ ve diğer terör örgütlerine karşı verdiği kahramanca mücadele her türlü övgüyü fazlayı hak ediyor.

Başta 15 Temmuz haşn darbe girişimi gecesinde şehit olan Kahramanlarımız olmak üzere şehadet şerbeti içen tüm Polislerimize Allahtan rahmet diliyor, Gazilerimize sıhhat ve ailelerine mutluluklar diliyorum.Bu duygu ve düşüncelerle tüm Polis Teşkilatı mensuplarımızın bu anlamlı gününü kutluyor, Şanlıurfamızın güven ve huzuru için gayret gösteren emniyet teşkilatı mensuplarımıza tekrar teşekkür ediyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER