Başkan Şahin'den Urfalıları Kızdıracak Paylaşım

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin, dün bir skandala imza atmıştı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in de sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar Urfalıları fazlasıyla kızdırdı.

Başkan Şahin'den Urfalıları Kızdıracak Paylaşım

"#Şanlıurfa'nın #Gaziantep'e sınır ilçesi, #Fırat kıyısındaki Halfeti'yi duymayanınız yoktur. Muhteşem bir doğaya sahip.  Aynı zamanda Türkiye'nin tescilli sakin şehirlerinden (Slow City) biri. #Rumkale ve #Halfeti aynı anda ziyaret edilebilecek muhteşem güzellikler." Diyerek kısa bir video twitter hesabından yayınlayan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Urfalıların deyim yerindeyse saldırısın uğradı.


 Halfeti içerikli video, Şanlıurfalıları çok kızdırmış olmalı ki, atılan twitin altında bulunan yorumların hepsi olumsuz. Birecik Ve Halfeti Şanlıurfa'nın güzide iki ilçesidir diyen Urfalılar, fıstığa göz diktikleri yetmezmiş gibi ilçelerimize de göz diktiler mesajlarını Şahin'e ilettiler.

Fıstık, Lahmacun, tırnaklı ekmek gibi Urfa yöresine ait lezzetlerden nemalanarak aldıkları yetmezmiş gibi koskocaman ilçelerimizi almaya cürret eden bir topluluk ile karşı karşıyayız diyen Urfalı vatandaşlar, Urfa Antep iki güzel kardeş komşu memlekettir. Fazla söze gerek yok, Birecik ve Halfeti Urfanındır ifadelerini kullandılar. 
 

STAR

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet avcı
Mehmet avcı - 13 ay Önce

Helal olsun bir kadın tek başına bukadar başarılı Şanlıurfa yı Gaziantep baglayalım daha güzel olur

Misafir
Misafir - 13 ay Önce

Daha rezzilll

SIRADAKİ HABER