Başkan Necmettin Kara ’8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı’

Demokrat Parti Şanlıurfa il 2.Başkanı Necmettin Kara, 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Necmettin Kara ’8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı’

Demokrat Parti Şanlıurfa il 2.Başkanı Necmettin Kara, 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Kara, Kadınlarımız etrafına ışık saçan vefakar,duygusal ve saygın kişilerdir.

Toplumuzda kadınlar her zaman gerek bilgi becerisiyle ayrı yerleri olmuştur. Başkan Necmettin Kara, kadınlarımızın toplumun vazgeçilmezleri ve baş tacı olarak nitelendirdiği açıklamasında şu görüşlere yer verdi. Kadın, toplumun en özverili, çalışkan, saygıdeğer ve üretken bireyidir. Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında kadınlarımız önemli çalışmalar yapmışlardır. Yeri gelmiş cephede savaşmış, yeri gelmiş cephe gerisinde savaşa destek olmuşlardır.

Savaş sonrasında ülkenin kalkınmasında da kadınlarımız, en önde yerini almışlardır. Bizim örf ve adetlerimize göre yuvanın gerçek sahibi olan kadınlarımız ailenin ve doğal olarak da toplumun temel direğidir. Kadınlarımızın iyi şartlara kavuşması demek, toplumun çağdaş uygarlıklar seviyesine ulaşması anlamına gelmektedir. Güçlü omuzlarında Türkiye’yi yükseltecek kadınlarımızın gününü en samimi duygularımla kutluyorum. Kadınlar için önemli olan bu günün yılın 1 günüyle sınırlı kalmaması dileğiyle kadına şiddetin olmadığı, saygıda kusurun edilmediği çevremizde açan en güzel çiçekler olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun”.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Aslan
Ali Aslan - 8 ay Önce

Demokrat Parti yi Şanlıurfa’da tek başına açık tutan ve her yerde ben demokrat Parti liyim diyen Tam Demokrat Sayın Necmettin Kara tebrikler

HALİL KAYA
HALİL KAYA - 8 ay Önce

ADAM GİBİ ADAM NECMETTİN KARA,SENİNLE GURUR DUYUYORUZ BİR URFALI OLARAK...

ayşe hartavi
ayşe hartavi - 8 ay Önce

Teşekürler necmettin bey böyle anlamlı bir günde demokrat parti olarak bu günü düşünüp kutlama mesajı yayınladığınız için

Has Demokrat
Has Demokrat - 8 ay Önce

Sayın Necmettin Kara Başkanımıza sevgiler iletiyorum. Şanlıurfa'nın Necmettin Kara ve Demokrat Parti'ye ihtiyacı vardır.

ilyas baydili
ilyas baydili - 8 ay Önce

Varol başkan Urfa seninle gurur duyuyor

SIRADAKİ HABER