Başkan Kuş'tan Eyyübiyelilere Müjde!

31 Mart yerel seçimlerinden sonra görevine başlayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, vizyonu ile herkesin takdirini toplamaya devam ediyor. 

Başkan Kuş'tan Eyyübiyelilere Müjde!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, görevine başladığı günden bu yana yaptığı çalışmalar ve projelerinin yanında teveccühü ile de herkesin takdirini kazanmaya devam ediyor. Görevinin ilk gününde de dediği sözde “Eyyübiye’yi Birlikte Yöneteceğiz” sözünü yerine getiriyor. Vatandaşın istediği tarz bir belediye başkanı olan Başkan Mehmet Kuş, yine takdir edilecek bir harekete imza atarak, Eyyübiye ilçesi için düşündüğü Millet Kıraathanesi’nin projesini halkın onayına sundu. Sosyal medya hesabı üzerinde projenin iki farklı mimari yapısını paylaşan Başkan Kuş, İlk kazmayı vurup temel atıyoruz. Eyyübiye’yi birlikte yöneteceğiz, demiştik. Şimdi söz sizde…! İlk Millet Kıraathanemiz 1’mi olsun 2’mi diye paylaşımda bulundu. 
Böylelikle ilçe için düşünülen projeleri de halkla paylaşan Başkan Kuş, Eyyübiye Belediyesini gerçek manada halkın belediyesine dönüştürme derdinde. Eyyübiye halkının derdine derman olacağı tahmin edilen Başkan Kuş, daha önceki yaptığı hamlelerle de herkesin gönlünde taht kurmuştu.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 22:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
SALİH
SALİH - 2 ay Önce

SAYIN KUŞ ÖNCELİKLE DEMOKRASİ CADDESİ BALIKLIGÖL CADDESİ ÜZERİNDE KALDIRIM ÜSTÜNE ARAÇ PARKLARINI BİR ENGELLEYİN KALDIRIM KENARLARINA SÖZDE TAKILMIŞ OLAN UCUBELER KIRIK DÖKÜK AYRICA KALICI BİR MALZEME KULLANIN ŞUANKİ SİYAH DEMİRLERİ ORADA BULUNAN ESNAF ARACINI KALDIRIMA ÇIKARMAK İÇİN SÖKÜP ATIYOR

usta
usta - 2 ay Önce

Başkan şu ilaçlamalara başlayın sivri sinek var akabe mah.

SIRADAKİ HABER