Başkan Ekinci’den O iddialarla İlgili Flaş Açıklama

31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti aday listesine giremeyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, kamuoyunda çeşitli işler için yüklü ihaleye çıkılacağı şeklinde bir algı oluşturulmaya çalışıldığını belirterek, itibarsızlaştırmaya dönük söylem ve ifadelerle ilgili olarak yargı sürecinin işletileceğini bildirdi.

Başkan Ekinci’den O iddialarla İlgili Flaş Açıklama

Ekinci'nin sosyal medya hesabından şu açıklamalara yer verdi;

''Eyyübiye Belediyemizin kilitli parke ve benzeri işler için yüklü ihaleye çıkıldığı, çıkılacağı şeklinde ifadeler kullanılarak kamuoyunu kasıtlı bir şekilde olumsuz algı oluşturma amaçlı çirkin bir kampanya yürütülmeye çalışılmaktadır.

Seçim sürecinde rutin ve devam eden iş ve işlemler dışında herhangi bir çalışmamız yoktur. Yalan, yanlış ve itibarsızlaştırma amaçlı söylem ve ifadeler ile ilgili gerekli hukuki sürecin daha önce olduğu gibi aynen yürütüleceği bilinmelidir.

Tüm olumsuz algı oluşturma amaçlı çalışmalara rağmen gerek fiziki gerekse sosyal projeler konusunda sayı ve nitelik açısından 5 yılda Eyyübiyeli her kesime imkanlar ölçüsünde sayısız hizmetlerde bulunduk. Yakın bir zamanda bunların detayını kamuoyuna açıklayacağım.

Hizmet süremizde şahsım olarak birileri dedikodu üretirken biz proje ürettik. Birileri karalarken biz önümüze baktık. Birileri birilerine tabi olup eğilirken biz halkımızdan aldığımız güçle dimdik durduk. Bizim için asıl olan şahıslara değil halkımıza hizmet etmek.

Sonuç olarak ayak takımının iftiraları bizi yolumuzdan alıkoymadı alıkoymayacak da. Her şeyin muhasebeleştirileceği zaman elbet gelecektir.  Mevlana‘nın dediği gibi “Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır”.  Lezzet almaya bakın..

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 04:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyyubiye ilk  belediye  başkanı olduğuna göre neden belediye bu kadar borçlu
Eyyubiye ilk belediye başkanı olduğuna göre neden belediye bu kadar borçlu - 2 ay Önce

Cemal çiftçi
Cemal çiftçi - 2 ay Önce

Ne yaparsan kendine yaparsın
Ateş olmayan yerden duman çıkmazz

Mine kara
Mine kara - 2 ay Önce

5 yıl boyunca sadece gövde gösterisi kibir abidesi olarak hafızalarda kalacan güle gule6

Eyubyeli
Eyubyeli - 2 ay Önce

Hesap sorulursa hesap veremesin

Halil yilmaz
Halil yilmaz - 2 ay Önce

Ne yaptıysan kendine yaptın hir bir yere bir şey yapmadın köyler kan ağlıyor

SIRADAKİ HABER