Başkan Demirkol: Cumhurbaşkanımızı Ezici Çoğunlukla Başkan Yapacağız

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Canbeyliler Derneği tarafından düzenlenen seçim irtibat bürosunun açılışına katıldı.

Başkan Demirkol: Cumhurbaşkanımızı Ezici Çoğunlukla Başkan Yapacağız

24 Haziran’ın çok önemli olduğunun altını çizen Başkan Demirkol, “24 Haziran’da, Cumhurbaşkanımız, liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, çok ezici bir çoğunlukla, düşmanlarımızın üzüleceğiz, dostlarımızın sevineceği, İslam Coğrafyasına bir bayram yaşatacak şekilde seçeceğiz” dedi.

Başkan Fevzi Demirkol, Süleymaniye Mahallesinde Canbeyliler Derneği tarafından düzenlenen AK Parti seçim irtibat bürosunun açılışında toplanan kalabalığa konuştu. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin öneminden bahseden Başkan Demirkol, ezici bir çoğunlukla Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmak için çalışılması gerektiğini vurguladı. Başkan Demirkol, konuşmasında şunları kaydetti:

“24 Haziran’da sadece bir seçim değil, sadece Cumhurbaşkanlığı seçimi değil, bir partinin gidip başka bir partinin gelmesi seçimi değil, doğmamış çocuklarımızın geleceği, yine aynı şekilde mazlum ve mağdur milletlerin geleceği, ümmetin Muhammed’in birlik ve beraberliği için, devletimizin bekası, birliğimiz, beraberliğimiz için çok çok önemli bir seçim. 24 Haziran’da, Cumhurbaşkanımız, liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, çok ezici bir çoğunlukla, düşmanlarımızın üzüleceğiz, dostlarımızın sevineceği, İslam Coğrafyasına bir bayram yaşatacak şekilde seçeceğiz. Cumhurbaşkanımızın, devletin bekası için yanı başımızda meydana gelen olaylarda devletin acil karar alma kabiliyetini geliştirmek, devletimizin güvenliğini geliştirmek, devletimizin bekası için Cumhurbaşkanımıza çok güçlü bir destek lazım. O güçlü meclisi de sizler oluşturacaksınız. Vereceğiniz iki oyla, hem Cumhurbaşkanımızı seçeceksiniz hem de onun ak kadrolarını seçeceksiniz.”Konuşmaların ardından AK Parti seçim irtibat bürosunun açılışı yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 02:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemal h.
cemal h. - 1 yıl Önce

başkan MUharrem İnce olacak.

SIRADAKİ HABER