Başkan Çiftçi: Milletimiz İstikrarın Adresini  İyi  Biliyor

AK Parti Şanlıurfa milletvekili adaylarının şehrin dört bir tarafında açılışını yaptıkları seçim bürolarına yoğun ilgi yaşanıyor. Partisinin adayları ile halk buluşmalarına önem veren Başkan Nihat Çiftçi de katıldığı her platformda 24 Haziran'ın önemini ve Türkiye'nin istikrarını halka anlatıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, partisinin adayları tarafından halka sunulan seçim bürolarının açılışlarına katılımını sürdürüyor. Gündüz saatlerinde il merkezi ve ilçelerde temaslarda bulunan Başkan Çiftçi, akşam saatlerinde ise partisinin adaylarından İbrahim Toru ve Mehmet Ali Cevheri'nin seçim bürolarının açılışına katıldı.

İlk olarak millet adaylarından İbrahim Toru'nun Sancaktar Mahallesindeki seçim bürosunun açılışına katılan ve burada halka seslenen Başkan Çiftçi, 24 Haziran'da Şanlıurfa'nın yine rekor düzeyde bir oyla istikrarın yanında duracağından emin olduğunu söyledi.

Ardından Mehmet Ali Cevheri'nin Uçaksavar Kavşağındaki seçim bürosunun açılışına katılan Başkan Çiftçi, burada yaptığı konuşmasında "Şanlıurfa her zaman istikrarın kaynağı olan AK Parti'nin yanında durmuştur. Hükümetimiz de her zaman Şanlıurfa için pozitif bir bakış sergilemiştir. İşte bu gelişmişliğin ve kalkınmışlığın daha da ileriye gidebilmesi için 24 Haziran buluşmasında hemşehrilerim kararını yine milletin adaylarından ve milletin partisinden yana kullanacaktır" diye konuştu.

Seçim bürolarının açılışının ardından Başkan Çiftçi, çevre esnafı ve vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER