Başkan Çiftçi, Gaziantep'deki Urfalı aday Kızılelma ve Yüksel'e Destek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, seçim çalışmaları kapsamında hafta sonu AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları Şanlıurfalı Burak Kızılelma ve Müslüm Yüksel'in çalışmalarına eşlik etti.

Başkan Çiftçi, Gaziantep'deki Urfalı aday Kızılelma ve Yüksel'e Destek

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, seçim çalışmaları kapsamında hafta sonu Gaziantep'te bir dizi temaslarda bulundu. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in de eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Çiftçi, birlik ve beraberlik mesajını yineledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İl merkezinin yanı sıra her gün farklı bir ilçede sivil toplum kuruluşu, esnaf ve vatandaş buluşmaları gerçekleştiren Başkan Çiftçi, hafta sonunu bu kez Gaziantep ziyaretlerine ayırdı.

Meclis üyeleri ile birlikte Gaziantep'e çıkarma yapan Başkan Çiftçi, gün boyunca Gaziantep Halfetililer Derneği, AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları Burak Kızılelma ve Müslüm Yüksel'in seçim bürosu buluşması ile Gaziantep Şanlıurfalılar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı ve Rışvanlılar Derneği'ni ziyaret etti.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in de ziyaretlerinde eşlik ettiği Başkan Çiftçi, buluşmalarında AK Parti kadrolarına seslenerek birlik ve beraberlik mesajını yineledi. 24 Haziran seçimlerinin önemine değinen Başkan Çiftçi, "Türkiye'de istikrarın daha da devam etmesi için AK kadrolar olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bize görev vermiş olan halkımızın tüm talep ve önerileri ile yakından ilgilenecek ve 2023 hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz" dedi.

Akşama kadar süren temaslarının ardından Başkan Çiftçi, Şanlıurfa'ya döndü.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 21:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan  yaşar
hasan yaşar - 1 yıl Önce

memleketin her yeri sinek dolu karakoyun deresi bok kokuyor nerede bu belediye

SIRADAKİ HABER